Powrót

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Rok szkolny 2020/2021

Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach

REKRUTACJA 2021-2022

Dostępność

BIP

Dla dzieci, które chcą być wyjątkowe…

Książki zakupione do biblioteki szkolnej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa wzbogaciły nasz księgozbiór także o pozycje, które mogą zainspirować i wpłynąć na to, co będziecie chcieli robić w życiu, kim w przyszłości zostaniecie.

“ Opowieści dla dzieci, które chcą być wyjątkowe ” Bena Brooksa, to - jak dodano w podtytule - “ 100 historii kobiet i mężczyzn, którzy wyrośli ponad przeciętność ”. Każdy życiorys mieści się na jednej stronie, a druga to zapadająca w pamięć ilustracja. Jeśli ktoś będzie chciał  dowiedzieć  się  więcej  o  postaci,  która  go  zaciekawi,  z pewnością znajdzie inne źródła. Warto przyjrzeć się cechom, dzięki którym wyrasta się na kogoś niezwykłego, odnaleźć w sobie te cechy i je rozwijać.

Z  nowości,  które  również  mogą  zainspirować  w  ten  sposób,  polecam  też  książki  z  serii  “ Kim  oni  są ? ”, o wybitnych naukowcach i wynalazcach oraz wielkich artystach, a także nowe wydanie historii sukcesu Roberta Lewandowskiego “ Lewy, chłopak, który zachwycił świat ”.

DW

Biblioteka zaprasza także w okresie nauki zdalnej :-)

 

 

 

Copyright © 2021 Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach Rights Reserved.