Powrót

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Rok szkolny 2020/2021

Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach

Młodzieżowa Rada Miasta działa również w naszej szkole!

Uczniowie i uczennice naszej szkoły są zaangażowani w życie wspólnoty - zarówno szkolnej, jak i lokalnej. Wiedzą, jaki jest ich wpływ na otaczającą rzeczywistość i włączają się w działania społeczności lokalnej.

W poniedziałek 28 września w Miejskim Zespole Szkół nr 1 w Gorlicach odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta. Spośród ośmiu kandydatów z klas: 7 i 8 wyłoniono czterech reprezentantów, którzy otrzymali największą ilość głosów.

Klukowska Oliwia kl. 7c

Haluch Bartosz kl. 8a

Szpilka Wiktoria kl. 8a

Berdysz Wiktoria kl. 8a

Serdecznie gratulujemy!

     

     Pierwsze spotkanie wszystkich członków Młodzieżowej Rady Miasta odbyło się w formie on-line 30 września 2020 roku. Obradom przewodniczyła Pani Beata Mikruta – Kawa, Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Gorlice. Wraz z uczniami pozostałych gorlickich szkół ustaliśmy plan działań na najbliższy rok oraz przedstawiliśmy swoje pomysły. Pozostaje nam – DZIAŁANIE!

Copyright © 2020 Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach Rights Reserved.