Powrót

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Rok szkolny 2020/2021

Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach

Z książką Ci do twarzy!

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs w oparciu o hasło związane z tegorocznymi obchodami Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych: Z książką Ci do twarzy. Celem konkursu jest promowanie czytelnictwa poprzez ukazanie codziennych, naturalnych sytuacji, w których książka towarzyszy człowiekowi i jest mu z nią „do twarzy” :-)

Główne zasady:                                                                                                                                                                   

1.Uczestnikiem konkursu jest uczeń naszej szkoły, który do 30 października 2020r. dostarczy do biblioteki szkolnej zapakowane w podpisanej imieniem i nazwiskiem kopercie: pracę konkursową, formularz zgłoszeniowy (Załącznik nr 1), zgodę na przetwarzanie danych osobowych (Załącznik nr 2),

2. Pracą konkursową jest zdjęcie ucznia naszej szkoły z książką (nie może to być podręcznik), wykonane w na- turalnej sytuacji czytania w warunkach domowych (np. przy biurku, na podłodze, w łóżku, na tarasie, na huśtawce w ogrodzie), najlepiej nie pozowane, wykonane przez rodzica / opiekuna lub innego domownika. 

3. Każdy uczestnik może oddać tylko 1 pracę.

Zwycięzcy w grupach: klasy I-III, klasy IV-VI, klasy VII-VIII otrzymają dyplomy i nagrody, oczywiście w postaci książek :-)               

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w konkursie, zapytaj rodziców, zapoznajcie się wspólnie z Regulaminem, który w pełnej wersji, wraz z załącznikami, ukaże się wkrótce w zakładce biblioteki. Pokaż, że z książką Ci naprawdę do Twarzy!

Copyright © 2020 Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach Rights Reserved.