Powrót

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Rok szkolny 2020/2021

Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach

 

Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach po raz kolejny pragnie włączyć się w akcję „Szlachetna Paczka”. W tym roku wystartuje ona już dwudziesty raz. Szkolne Koło Wolontariatu  zachęca  uczniów, rodziców i pracowników do otwarcia serc i wsparcia tych, którzy przeżywają różne trudności.

W tym roku społeczność szkolna podjęła wyzwanie przygotowania paczki dla Rodziny z naszego powiatu. Znajduje się ona w trudnej sytuacji ze względu na chorobę nowotworową, która ją dotknęła.

Do najważniejszych potrzeb rodziny należą: kołdra wraz z kompletem pościeli  i obuwie sportowe. Ponadto niezbędne są także żywność  i środki czystości - rzeczy konieczne do życia, na które często brakuje pieniędzy.

Prosimy, w miarę możliwości, o zaangażowanie się w akcję. Ze względu na czas pandemii i związany z nim reżim sanitarny zachęcamy darczyńców do przynoszenia prezentów z listy i składania ich w pojemnikach znajdujących się przed portiernią. Przypominamy, że można też przekazać datki pieniężne, wrzucając je do puszki, która wystawiona jest w okienku portierni.

Zachęcamy do aktywnego włączenia się w akcję. Czekamy na każdy, nawet najmniejszy, gest dobroci. Pokażmy, że razem możemy  wszystko!                                                                                                               

                                                                                                                                              Szkolne Koło Wolontariatu                                    

Copyright © 2020 Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach Rights Reserved.