Powrót

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Rok szkolny 2020/2021

Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach

REKRUTACJA 2021-2022

Dostępność

BIP

 

Dzieło Biblijne Diecezji Rzeszowskiej pod patronatem Kuratorium Oświaty w Rzeszowie zorganizowało Plastyczny Konkurs Biblijny dla uczniów klas I - IV "Zgromadzeni na świętej wieczerzy" na podstawie Ewangelii wg św. Mateusza.

W konkursie wzięło udział 167 dzieci z 21 szkół. Konkurs przebiegał na dwóch etapach: szkolnym i diecezjalnym. Do etapu szkolnego zgłoszono prace uczniów:
kl. 1a - Milena Tutko
kl. 2c - Manuela Śliwa
kl. 3a - Bartosz Batory, Emilia Dziuban, Urszula Wac
kl. 3b - Weronika Michoń
kl. 4b - Weronika Krzeszowska, Julita Tutko.

Komisja konkursowa do etapu diecezjalnego zakwalifikowała 4 prace: Mileny Tutko, Bartosza Batorego, Weroniki Michoń oraz Julity Tutko.

Komisja konkursowa wytypowała laureatów etapu diecezjalnego, wśród których znalazło się 3 uczniów naszej szkoły:
Grupa młodsza, kl. 1-2
Milena Tutko, kl. 1a - kwalifikacja do wystawy
Grupa starsza, kl. 3-4
Julita Tutko, kl. 4b
- wyróżnienie
Bartosz Batory, kl. 3a - wyróżnienie.

Ksiądz proboszcz Jerzy Gondek ufundował nagrody dla wszystkich dzieci, które brały udział w konkursie na etapie szkolnym. Serdecznie gratulujemy uczestnikom i laureatom.

` /AJ/

 

GALERIA ZDJĘĆ

Informacja od organizatorów konkursu:
Dzieło Biblijne im. św. Jana Pawła II w Diecezji Rzeszowskiej składa serdeczne podziękowania wszystkim dzieciom, które wzięły udział w Konkursie i gratuluje zwycięzcom i nagrodzonym. Wyrazy wdzięczności należą się także opiekunom dzieci biorących udział we Konkursie oraz: Szkolnym Komisjom Konkursowym i Osobom pomagającym w zorganizowaniu Konkursu

W związku z trudną sytuacją epidemiczną na razie nie jest planowane oficjalne wręczanie dyplomów i nagród. Jeśli nie ulegnie ona poprawie dyplomy zostaną przesłane do szkół pocztą. Przewidziana jest wystawa w/w prac w Millenium Hall w najbliższym możliwym czasie. O terminie jej otwarcia poinformujemy na stronach Internetowych: Dzieła Biblijnego oraz Diecezji Rzeszowskiej.   

Ks. dr M. Dzik, Moderator DB w Diecezji Rzeszowskiej

Copyright © 2021 Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach Rights Reserved.