Powrót

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Rok szkolny 2020/2021

Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach

REKRUTACJA 2021-2022

Dostępność

BIP

Wycieczka klas piątych

            9 czerwca br. uczniowie klas piątych wraz ze swoimi wychowawcami wzięli udział w pieszej wycieczce do Sękowej połączonej z ogniskiem i zabawami na powietrzu. Pogoda i dobre humory od rana wszystkim dopisywały. Trasa wiodła ulicą Ariańską – Szpitalną – Batorego – Kochanowskiego – obok Parku Linowego, starego kościółka w Sękowej a następnie ścieżką rowerową wzdłuż Sękówki do celu wyprawy czyli Orlika – obiektu rekreacyjno – sportowego.
            Po drodze zwiedziliśmy także stary, drewniany kościółek pod wezwaniem  św.  Jakuba i Filipa w Sękowej z 1520r. wpisany w 2003r. na listę światowego dziedzictwa UNESCO, który ze względu na swoją historię oraz specyficzny wygląd nazywany jest Perłą Beskidu Niskiego.

            Po dotarciu do celu naszej wyprawy, czekały na nas zimne napoje,  kiełbaska  do upieczenia  na ognisku i chlebek, które dowieźli nasi kochani rodzice. W czasie trzygodzinnego pobytu każdy znalazł coś przyjemnego dla siebie - chłopcy grali w kosza lub w nogę, dziewczynki w badmintona, a niektórzy wybrali bardziej spokojną formę relaksu - huśtawki lub odpoczynek w cieniu na leżakach. Pod koniec pobytu na obiekcie spotkała nas niespodzianka - rodzice naszej koleżanki Patrycji przywieźli zimnego soczystego arbuza, który w upale smakował wybornie. W taki oto sposób czas przeznaczony na tę cześć wyprawy szybko minął i trzeba było niestety ruszać w drogę powrotną.
Było miło i sympatycznie, miejsce na imprezy integracyjne – SUPER!
Polecamy wszystkim - uczniowie klasy 5a i b.

GALERIA ZDJĘĆ

Copyright © 2021 Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach Rights Reserved.