Powrót

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Rok szkolny 2020/2021

Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach

REKRUTACJA 2021-2022

Dostępność

BIP

 

19 marca 2015 r. w naszej szkole odbył  się konkurs „Kangur matematyczny”. Organizacją konkursu zajmowały się p. Izabela Krupa i p. Anna Kowalska.  Już od ponad 10 lat uczniowie naszej szkoły biorą w nim udział. Jego celem jest popularyzacja matematyki. Startowaliśmy w pięciu różnych kategoriach: kl. 2 – Żaczek, kl.3 i 4  -  Maluch, kl. 5 i 6 – Beniamin, kl. 1 i 2 gim. – Kadet , kl. 3  gim.  - Junior. Na start uczestnicy otrzymali 30 pkt. Maksymalna liczba punktów do zdobycia to 150 pkt.  Czas wykonywania zadań wynosił 75 min. Z naszej szkoły w konkursie wzięło udział łącznie 52 uczniów, w tym: 44 uczniów ze szkoły podstawowej i 8 uczniów z klas gimnazjalnych. Każdy uczestnik konkursu otrzymał układankę Magiczny Wąż! Zadania nie były proste, ponieważ wymagały od uczestników nie tylko wiedzy, ale również logicznego myślenia i spostrzegawczości. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w terminie późniejszym.     

        P. Szlachta, kl. VB

  

ŻYCZYMY NASZYM KOLEGOM  NAJWYŻSZYCH WYNIKÓW !!!

Copyright © 2021 Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach Rights Reserved.