Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Powrót

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Rok szkolny 2019/2020

Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach

 

W poniedziałek 1 kwietnia  2019  roku, w związku z wizytacją kanoniczną, gościliśmy  w naszej szkole Jego Ekscelencję Księdza Biskupa Edwarda Białogłowskiego. W spotkaniu uczestniczyli również ks. Dziekan Stanisław Kogut, ks. Proboszcz  Jerzy Gondek oraz Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych  – Aleksander  Augustyn.  

Przybyłych gości powitał Dyrektor Szkoły p. Waldemar Pyznar oraz nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej p. Renata Foryś. W imieniu Rodziców słowa powitania do zgromadzonych skierowała p. Dorota Liszka,  a w imieniu dzieci Emilia Majcher.  Uczniowie z klasy 1 a i 2 b pod opieką p. Renaty Foryś przedstawili  krótki montaż słowno-muzyczny, którego myślą przewodnią były „Drogowskazy – dary DUCHA ŚWIĘTEGO”. Wyjątkowa dekoracja nawiązywała do herbu Dostojnego Gościa.  Ukazywała działalność naszej szkoły w dziedzinie wolontariatu, humanitaryzmu, osiągnięć edukacyjnych w konkursach, przeglądach oraz w zakresie pielęgnowania tradycji rodzinnych, regionalnych i ojczystych. Spotkaniu towarzyszyły modlitwa połączona z błogosławieństwem oraz wykonanie wspólnych zdjęć.

Na pamiątkę tej wizyty Ksiądz Biskup dokonał wpisu w Kronice Szkoły.

GALERIA

Renata  Foryś

Ilona Rząca-Kosiek

Copyright © 2020 Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach Rights Reserved.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech