Powrót

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Rok szkolny 2018/2019

Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach

    W dniu 20.09.2016 r. na stadionie OSiR w Gorlicach odbyły się SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE. W szkołach podstawowych rywalizowano na dystansie 10 x 800 m wśród dziewcząt i 10 x 1000 m wśród chłopców, natomiast w gimnazjach 10 x 1000 m dziewcząt     i 10 x 1500 m chłopców. Najlepszymi sztafetami okazały się: SP 5 i GIM 1 dziewcząt, SP 3 i GIM 1 - chłopców

Nasze Gimnazjum reprezentowały następujące dziewczęta:

1.     Aleksandra Herman, kl. 3b

2.     Marta Czaja, kl. 3b

3.     Paula Jędrzejczyk, kl. 3b

4.     Magdalena Romanek, kl.3b

5.     Anna Sokołowska, kl. 3b – rez.

6.     Anna Pijanowska, kl. 3a

7.     Diana Grądalska, kl.2a

8.     Natalia Haluch, kl. 2a

9.     Martyna Sawa, kl. 2a

10.                       Julia Matyja, kl. 1

11.                       Alicja Maciejczyk, kl.1

 

Nasze Gimnazjum reprezentowali chłopcy:

1.     Jakub Janik, kl. 3b

2.     Dominik Ignar, kl. 3b

3.     Mikołaj Kubala, kl. 3b

4.     Artur Kołodziej, kl.3b

5.     Adrian Gąsior, kl. 3a

6.     Kamil Biesiada, kl. 3a

7.     Patryk Lewiński, kl. 3a – rez.

8.     Arkadiusz Sokulski, kl. 2b

9.     Szymon Piekarz, kl. 2b

10.                       Mateusz Tuszkanow, kl. 2a

11.                       Miłosz Matyja, kl. 1

 

Opiekun: Daniel Ignar

 

Za zajęcie miejsce 1-3 szkoły otrzymały puchary i dyplomy, zawodnicy za 1-3 medale. Szczegółowe wyniki w załączniku.  

 

 Gorlice, 2016-09-21

OSiR – 4124/40/2/2016

                                                

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW

Gorlice, 20.09.2016 r.

WYNIKI TECHNICZNE

 

Warunki atmosferyczne:

Gimnazja godz. 8.30 – zachmurzenie małe , wiatr słaby, brak opadów deszczu,  temperatura powietrza 10° C

Szkoły Podstawowe godz. 11.00 – zachmurzenie małe, wiatr słaby, brak opadów deszczu , temperatura powietrza 13 ° C

Obsada sędziowska:

 Sędzia Główny – Augustyn Jamro

Sędziowie startu i mety: Kazimierz Trojanowicz, Dariusz Oczkowicz

Punkty kontrolne: Leopold Jamro, Rak Edward

Biuro zawodów: Dariusz Oczkowicz

 

GIMNAZJA

DZIEWCZĘTA – 10 x 1000 m:

1.  GIMNAZJUM  Nr 1

                                               Czas sztafety                            Czas indywidualny

HERMAN Aleksandra                     4 min.40 sek.                          4 min.40 sek.

MACIEJCZYK Alicja                      9 min.52 sek.                          5 min.12 sek.

MATYJA Julia                                14 min.38 sek.              4 min.46 sek.

ROMANEK Magdalena                            19 min.44 sek.              5 min.06 sek.

HALUCH Natalia                                     24 min.30 sek.              4 min.46 sek.

CZAJA Marta                                  29 min.30 sek.              5 min.00 sek.

JĘDRZEJCZYK Paula                     33 min.56 sek.              4 min.26 sek.

PIJANOWSKA Anna                      38 min.46 sek.              4 min.50 sek.

GRĄDALSKA Diana                      43 min.23 sek.              4 min.37 sek.

SAWA Martyna                              47 min.40 sek.              4 min.17 sek.

 

                                                                                     47 min.40 sek.

GIMNAZJA

CHŁOPCY – 10 x 1500 m:

1.  GIMNAZJUM  Nr 1

                                               Czas sztafety                            Czas indywidualny

SOKULSKI Arkadiusz                     6 min.27 sek.                 6 min.27 sek.

GĄSIOR Adrian                              12 min.30 sek.               6 min.03 sek.

MATYJA Miłosz                             19 min.10 sek.               6 min.40 sek.

BIESIADA Kamil                            24 min.56 sek.               5 min.46 sek.
TUSZKANOW Mateusz                  31 min.37 sek.               6 min.41 sek.

KOŁODZIEJ Artur                          37 min.35 sek.               5 min.58 sek.

PIEKARZ Szymon                           43 min.50 sek.               6 min.15 sek.

KUBALA Mikołaj                            49 min.37 sek.               5 min.47 sek.

IGNAR Dominik                              55 min.18 sek.               5 min.41 sek.

JANIK Jakub                                   1 godz.01 min.05 sek.            5 min.47 sek.

 

                                                                                       1 godz. 01 min.05 sek.                 

2.  GIMNAZJUM  Nr 3

                                               Czas sztafety                            Czas indywidualny

WÓJTOWICZ Jakub                        6 min.22 sek.                 6 min.22 sek.

MROZEK Dominik                          12 min.51 sek.               6 min.29 sek.

        
                   Czas sztafety                            Czas indywidualny

JEŻAK Krystian                              18 min.40 sek.               5 min.49 sek.

FUGIEL Adrian                               25 min.20 sek.               6 min.40 sek.

PRZYBYŁOWICZ Przemysław       31 min.16 sek.               5 min.56 sek.

KOZŁOWSKI Krystian                   37 min.46 sek.               6 min.30 sek.

ROGOZIŃSKI Rafał                        43 min.39 sek.               5 min.523 sek.

LEWEK Tomasz                              49 min.47 sek.               6 min.08 sek.

MACIUSZEK Mateusz                    56 min.12 sek.               6 min.25 sek.

LUKSA Eryk                                   1 godz.02 min.04 sek.            5 min.52 sek.

 

                                                                                       1 godz. 02 min.04 sek.

 

3.  GIMNAZJUM  Nr 5

                                               Czas sztafety                            Czas indywidualny

SZTABA Jakub                               7 min.34 sek.                 7 min.34 sek.

SOCHA Maciej                                14 min.08 sek.               6 min.34 sek.

KRZESZOWSKI Eryk                     20 min.51 sek.               6 min.43 sek.

JUSZCZĘĆ Patryk                           27 min.33 sek.               6 min.42 sek.

SZUREK Konrad                             34 min.26 sek.               6 min.53 sek.

KUŚNIERZ Jakub                           41 min.09 sek.               6 min.43 sek.

WRÓBLEWSKI Tomasz                 47 min.05 sek.               5 min.56 sek.

TOMASIK Przemysław                   53 min.59 sek.               6 min.54 sek.

HABAJ Tomasz                               1 godz.00 min.24 sek.            6 min.25 sek.

FUGIEL Dominik                            1 godz.06 min.14 sek.            5 min.50 sek.                                                                                          

                                                                                       1 godz. 06 min.14 sek.

 

GALERIA 

        

 

 

Copyright © 2018 Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach Rights Reserved.