Powrót

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Rok szkolny 2018/2019

Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach

W dn.22 czerwca  w naszej szkole odbyło się Sportowe Podsumowanie roku szkolnego 2015/2016  poprowadzone przez  nauczycieli wych. fizycznego –   Marcina Schindlera  i  Irenę Mianowską.

 

Wpis DO ZŁOTEJ KSIĘGI SPORTOWCÓW

Wpis otrzymują uczniowie którzy zajęli I miejsce na etapie powiatowym lub co najmniej uczestniczyli w zawodach na etapie rejonowym, wojewódzkim oraz otrzymali co najmniej dobrą roczną/końcową  ocenę zachowania.

 

          Osiągnięcia drużynowe w  Szkole Podstawowej  honorowane wpisem  do Złotej Księgi Sportowców otrzymują uczniowie :

 

·        Sebastian Firlit 4b- udział w Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Szachach 

·        Patrycja Szlachta 6b- udział w Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym stylem grzbietowym na dystansie 50m z czasem 39,55s

·        Natalia Przybycień 6b- udział w Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym stylem grzbietowym na dystansie 50m z czasem 46,99s

·        Dawid Musiał 4c- udział w Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym stylem dowolnym na dystansie 50m z czasem 39,21s

 

Finaliści z Gimnazjum,  którzy otrzymują wpis do Złotej Księgi Sportowców:

Szymon Konopka 3a, Dawid Gruszkowski 1a, Adrian Gąsior 2a, Dominik Ignar 2b, Mikołaj Kubala 2b, Artur Kołodziej 2b, Kacper Petit 2b, Jakub Janik 2b, Bernard Tenerowicz 1b

V miejsce w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Koszykówce

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Jakub Rojek 3a, Jakub Cop 3a, Piotr Hajduk 3b, Borys Duran 1a, Filip Schindler 1b

I miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie Młodzieży w Koszykówce         

        

Osiągnięcia indywidualne:

 

 

·        Paweł Świder 3a- III miejsce w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Szachach

·        Kamila Lewandowska 1a- udział w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Szachach

 

 

·        Jakub Trybus 3a- udział w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Pływaniu Indywidualnym stylem grzbietowym na dystansie 50m z czasem 36,58s

- I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży w Pływaniu Indywidualnym stylem dowolnym na dystansie 50m z czasem 29.98s

·        Aleksandra Herman 2b- udział w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Pływaniu Indywidualnym stylem motylkowym na dystansie 50m z czasem 36.22s

·        Natalia Haluch 1a- udział w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Pływaniu Indywidualnym stylem dowolnym na dystansie 50m z czasem 37.03s

·        Martyna Sawa 1a- udział w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Indywidualnych Biegach Przełajowych

 

Tytuł Najwszechstronniejszego Sportowca Roku

 

Tytuł  „Najwszechstronniejszy Sportowiec Roku” otrzymuje uczeń i uczennica II oraz III etapu edukacyjnego, którzy w ciągu roku szkolnego brali udział w największej liczbie zawodów sportowych zgodnie z Szkolnym Kalendarzem Imprez Sportowych , jednak nie mniej niż w czterech.

W tej kategorii wyróżniamy  osobno chłopca, osobno dziewczynę, którzy jak wcześniej przypomniałem,  najczęściej reprezentowali naszą szkołę na zawodach sportowych w różnych dyscyplinach.

To najbardziej wszechstronni uczniowie naszej szkoły.

 

 

Najwszechstronniejszymi Sportowcami  Roku w Szkole Podstawowej są:

 

 Patrycja Szlachta 6b- 8x (Biegi Przełajowe, LA, Pływanie, Łyżwy, Unihokej)

 

Miłosz Matyja 6b- 9x (Biegi Przełajowe, LA, Pływanie, Koszykówka,  Unihokej,     Piłka Ręczna, Piłka Nożna),

 

  

W Gimnazjum najwszechstronniejszymi Sportowcami są:

 

Diana Grądalska 1a- 10x (Biegi Przełajowe, LA, Badminton, Pływanie, Siatkówka, Łyżwy, Unihokej),

      

 Dominik Ignar 2b- 10x (LA, Piłka Nożna, Pływanie, Koszykówka, Piłka Ręczna)

 

  Mikołaj Kubala 2b- 10x (Biegi Przełajowe, LA, Koszykówka, Pływanie, Piłka Ręczna)

 

 

Wyróżnienie prezesa UKS „Jedynka”-

         To kategoria w której doceniamy tych, którzy nie zawsze wygrywali, czasem mieli 0,1 sekundy mniej od zwycięzcy,  nie zawsze odbierali puchary , ale którzy zawsze  byli, nigdy nie odmawiali. Honorujemy  za godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych w latach 2013-2016 . Są to uczennice:)

Karolina Wiktorek 3b, Gabriela Grobelny 3a, Ilona Lang 3b

                                      Osiągnięcia pozaszkolne-klubowe

                    

SZKOŁA PODSTAWOWA

·        V miejsce podczas XI mistrzostw polski liturgicznej służby ołtarza w piłce nożnej Halowej.

Firlit Jakub, Firlit Maksymilian, Wiktorek Jakub,  Wiktorek Maciej, Wiktorek Kacper, Rokosz Piotr, Połeć Jakub.

 

·        -udział w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski w Koszykówce w kategorii młodzików---Kacper Wiktorek

 

·        Indywidualna Liga Pływacka- Grand Prix Gorlic

 (Patrycja Szlachta 6b- 3m, Dawid Musiał 4c- 3m)

 

 

GIMNAZJUM

 

 

·        Udział w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski w Koszykówce w kategorii młodzików ,Gdynia 2016r

     Filip Schindler 1b, Borys Duran 1a 

  MKS Gorlice

 

·        IV miejsce w Małopolskie Lidze w Koszykówce w kategorii  kadetów

 

Dominik Ignar 2b, Mikołaj Kubala 2b, Jakub Janik 2b, Artur Kołodziej 2b, Bernard Tenerowicz 1 b, Borys Duran 1a, Filip Schindler 1b.

·        Indywidualna Liga Pływacka- Grand Prix Gorlic

Aleksandra Herman 2b- 4m, Jakub Trybus 3a- 1m, Arkadiusz Sokulski 1b- 4m, Natalia Haluch 1a- 10m

 

 

 

SPORTOWIEC ROKU 2014

 

To  osoba , która w czasie całego roku szkolnego ,  zgromadziła na swoim koncie najwyższą liczbę punktów w wyniku współzawodnictwa sportowego za osiągnięcia sportowe zgodnie ze  szkolnym kalendarzem imprez sportowych i  otrzymała co najmniej  Bardzo Dobrą ocenę z zachowania

 

 

Szkole Podstawowej stypendium sportowe i Tytuł Sportowca Roku otrzymuje:

 

Patrycja Szlachta 6b- 16 pkt

 ,  uzyskała ona  16 punktów w ramach punktacji współzawodnictwa sportowego. Brała udział i wygrywała na zawodach szczebla powiatowego i wojewódzkiego  w Pływaniu,

Dawid Musiał z kl IV c

uzyskał on 15 pkt w naszym rankingu.

  

W GIMNAZJUM stypendium  sportowe i

Tytuł Sportowca Roku   otrzymuje:

 

Mikołaj Kubala 2b-20 pkt

 

Mikołaj to koszykarz MKS Gorlice, gra na pozycji rzucającego skrzydłowego. W latach poprzednich pływak w klasie sportowej, uczestniczył w szkolnych zawodach pływackich na etapie powiatowym.

Oprócz Mikołaja stypendium sportowe otrzymują:

     

          Aleksandra Herman 2b-18pkt,

          Dominik Ignar 2b- 17 pkt,

          Filip Schindler 1b- 17 pkt

 

 

 

Na scenie  występował  zespół „ NON  NAME” w składzie:                            

Mikołaj Kubala- bas,

Maciej Czyżykiewicz- perkusja,

Adrian Gąsior- gitara

Anną Grądalską - wokal

 

GALERIA

 

 

Copyright © 2018 Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach Rights Reserved.