Powrót

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Rok szkolny 2019/2020

Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach

 

I RZUT LIGA LEKKOATLETYCZNA - IGRZYSKA DZIECI I MŁODZIEŻY

          I rzut LIGI LEKKOATLETYCZNEJ - IGRZYSKA DZIECI I MŁODZIEŻY odbyły się w dniu 27.09.2019 r. na stadionie OSIR w Gorlicach. W zawodach udział brali przedstawiciele czterech gorlickich szkół, którzy rywalizowali w biegach na 60 m,  100 m,  300 m, 600 m, 1000 m, rzucie piłeczką palantową, rzucie oszczepem, pchnięciem kulą oraz w skoku w dal. Oprócz klasyfikacji indywidulanej prowadzona była klasyfikacja zespołowa, która sumowana będzie z wynikami z II rzutu LIGI LEKKOATLETYCZNEJ zaplanowanej na wiosnę 2020. Wyniki poszczególnych startów w załączniku. 

Z naszej szkoły na podium stanęli:

IGRZYSKA  DZIECI                            

  1. Oliwia Bajorek – III m. – 60m
  2. Oliwia Krygowska – I m. – 300m
  3. Maria Zawadowicz – IIIm – 600m
  4. Szymon Szlachta – III m – 60m oraz 300m
  5. Miłosz Oleksy – II m – 1000m
  6. Oliwier Woźniak – III m -1000m
  7. Bartosz Gurba – rzut p. palantową

 

 

 

 

IGRZYSKA MŁODZIEZY

 

  1. Natalia Święs – III m – 100m
  2. Karolina Tenerowicz – III m – skok w dal
  3. Dawid Musiał – I m – 1000m
  4. Michał Stępień – III m – 1000m

 

Opiekun: Irena Wojdyła – Pikuła, Daniel Ignar

 

 

 

 

           

            Zawody odbyły się w dniu 27. września 2019 r. na stadionie OSiR w Gorlicach.
Organizatorem imprezy był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach.

Warunki atmosferyczne: słonecznie, temp. 21° C. , bezwietrznie.

WYNIKI:


DZIEWCZĘTA- IGRZYSKA DZIECI  
60m:
M.        NAZWISKO I IMIĘ                             SZKOŁA                        WYNIK                      PKT
1.            WIEJACZKA Amelia                         MZS 6                         9,68 sek.                     13
2.         FLOREK Nina                                                MZS 4                         9,80 sek.                     11
3.         BAJORSKA Oliwia                            MZS 1                         9,92 sek.                     10
4.         WALCZAK Amelia                            MZS 4                         10,00 sek.                   9
5.         PRZYBYŁO Julia                               MZS 4                         10,06 sek.                   8
6-7.      HALUCH Jesica                                 MZS 4                         10,19 sek.                   6,5
            GÓRSKA Magdalena                         MZS 6                         10,19 sek.                   6,5
8.         LISZKA Emilia                                               MZS 1                         10,31 sek.                   5
9.         TENEROWICZ Julia                          MZS 1                         10,60 sek.                   4
10.       JAROSZ Natalia                                  MZS 5                         10,62 sek.                   3
11.       LESZEGA Wiktoria                            MZS 5                         10,79 sek.                   2
12.       NOWAK Iga                                       MZS 6                         10,97 sek.                   1
13.       BARAN Julia                                     MZS 1                         11,18 sek.                  
14.       TAJAK Marlena                                 MZS 6                         11,47 sek.      

300m:
M.        NAZWISKO I IMIĘ                             SZKOŁA                        WYNIK                      PKT
1.         KRYGOWSKA Oliwia                                   MZS 1                         57,22 sek.                   13
2.         GUCWA Nikola                                 MZS 5                         59,06 sek.                   11
3.         DURNIAK Gabriela                           MZS 5                         59,34 sek.                   10
4.         CZURCZAK Lidia                              MZS 5                         59,87 sek.                   9

  1. NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA                        WYNIK                      PKT 5. PIECUCH Aleksandra                             MZS 1                         1 min.00,23 sek.         8
  2. WILK Wiktoria MZS 1                         1 min.00,63 sek.         7
    7.         WIEJACZKA Amelia                         MZS 6                         1 min.01,18 sek.         6
    8.         PRZYBYŁO Julia                               MZS 4                         1 min.01,91 sek.         5
    9.         PODOBIŃSKA Natalia                      MZS 5                         1 min.02,58 sek.         4
    10.       DYNDA Anna                                   MZS 4                         1 min.02,86 sek.         3
    11.       TAJAK Marlena                                 MZS 6                         1 min.12,77 sek.         2
    12.       JAKLIŃSKA Blanka                          MZS 6                         1 min.15,15 sek.         1

600m:
M.        NAZWISKO I IMIĘ                             SZKOŁA                        WYNIK                      PKT
1.         GUBALOVA Klara                            MZS 5                         2 min.13,97 sek.         13
2.         WSZOŁEK Daria                                MZS 4                         2 min.15,97 sek.         11
3.         ZAWADOWICZ Maria                                  MZS 1                         2 min.16,63 sek.         10
4.         RĘBACZ Aleksandra                         MZS 1                         2 min.17,46 sek.         9
5.         LOWER Zuzanna                               MZS 4                         2 min.17,59 sek.         8
6.         PAJĄK Julia                                       MZS 6                         2 min.20,65 sek.         7
7.         TOMASIK Amelia                              MZS 5                         2 min.21,12 sek.         6
8.         GUBAŁA Jagoda                               MZS 5                         2 min.22,19 sek.         5
9.         KAWA Anita                                      MZS 1                         2 min.27,32 sek.         4
10.       KOPEK Emilia                                  MZS 1                         2 min.37,62 sek.         3
11.       KOZAK Antonina                              MZS 5                         2 min.40,02 sek.         2
12.       KONOPKA Natalia                            MZS 6                         2 min.52,10 sek.         1
13.       KORNEK Kornelia                             MZS 6                         2 min.52,15 sek.

Skok w dal:
M.        NAZWISKO I IMIĘ                             SZKOŁA                        WYNIK                      PKT
1.         FLOREK Nina                                                MZS 4                         3,43 m                        13
2.         CZURCZAK Lidia                              MZS 5                         3,38 m                        11
3.         JAROSZ Natalia                                 MZS 5                         3,37 m (3,35 m)          10
4.         LESZEGA Wiktoria                            MZS 5                         3,37 m (3,26 m)          9
5.         MATUSZYK Martyna                                    MZS 4                         3,29 m                        8
6.         BRZĘK Kamila                                  MZS 4                         3,20 m                        7
7.         DURNIAK Gabriela                           MZS 5                         3,19 m                        6
8.         BAJORSKA Oliwia                            MZS 1                         3,12 m                        5
9.         WILK Wiktoria                                   MZS 1                         3,01 m                        4
10.       BUBNIAK Zuzanna                           MZS 6                         3,00 m                        3
11.       TENEROWICZ Julia                          MZS 1                         2,93 m                        2
12.       BARAN Julia                                     MZS 1                         2,75 m                        1
13.       ROMAN Wiktoria                              MZS 1                         2,62 m                       
14.       NOWAK Iga                                       MZS 6                         2,41 m

Rzut piłeczką palantową:
M.        NAZWISKO I IMIĘ                             SZKOŁA                        WYNIK                      PKT
1.         GUCWA Nikola                                 MZS 5                         34,43 m                      13
2.         BRZĘK Kamila                                  MZS 4                         33,78 m                      11
3.         GÓRSKA Magdalena                         MZS 6                         33,65 m                      10
4.         MATUSZYK Martyna                        MZS 4                         31,95 m                      9
5.         HALUCH Jesica                                 MZS 4                         30,18 m                      8

  1. NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA                        WYNIK                      PKT 6. LISZKA Emilia                                   MZS 1                         29,20 m                      7
  2. ROMAN Wiktoria MZS 1                         27,61 m                      6
    8.         DYNDA Anna                                   MZS 4                         27,25 m                      5
    9.         KRYGOWSKA Oliwia                       MZS 1                         27,07 m                      4
    10.       DZIEDZIC Wiktoria                           MZS 1                         22,05 m                      3
    11.       BUBNIAK Zuzanna                           MZS 6                         21,18 m                      2
    12.       JAKLIŃSKA Blanka                          MZS 6                         19,43 m                      1
    13.       PODOBIŃSKA Natalia                                  MZS 5                         18,60 m                     

CHŁOPCY – IGRZYSKA DZIECI

60m:
M.        NAZWISKO I IMIĘ                             SZKOŁA                        WYNIK                      PKT
1.         WOKURKA Jeremi                            MZS 4                         9,08 sek.                     13
2.         CZYŻYK Dawid                                MZS 4                         9,12 sek.                     11
3.         SZLACHTA Szymon                          MZS 1                         9,69 sek.                     10
4.         HOJSAK Lubomir                              MZS 6                         9,85 sek.                     9
5.         DOMAGAŁA Mateusz                       MZS 4                         10,03 sek.                   8
6.         BANIA Tomasz                                  MZS 5                         10,15 sek.                   7
7.         KOZŁOWSKI Wiktor                         MZS 5                         10,35 sek.                   6
8.         PRZYBYŁOWICZ Kacper                 MZS 6                         10,36 sek.                   5
9.         KAMIŃSKI Dawid                             MZS 6                         10,52 sek.                   4
10.       SZCZERBA Julian                            MZS 1                         10,71 sek.                   3
11.       GRYGA Jakub                                  MZS 5                         10,80 sek.                   2
12.       HAJDUK Oliwier                               MZS 1                         10,91 sek.                   1
13.       ŚMIGAJ Filip                                     MZS 6                         9,94 sek.                     PK 

300m:
M.        NAZWISKO I IMIĘ                             SZKOŁA                        WYNIK                      PKT
1.         CZYŻYK Dawid                                MZS 4                         51,60 sek.                   13
2.         KRÓLIKOWSKI Oliwier                    MZS 5                         53,69 sek.                   11
3.         SZLACHTA Szymon                          MZS 1                         53,71 sek.                   10
4.         KOZIOŁ Kacper                                 MZS 1                         54,23 sek.                   9
5.         KAWAŁEK Miłosz                            MZS 4                         55,91 sek.                   8
6.         KRZYSZYCHA Adam                       MZS 5                         55,99 sek.                   7
7.         RADOMSKI Oskar                             MZS 4                         56,53 sek.                   6
8.         MICHALAK Maksym                        MZS 1                         57,31 sek.                   5
9.         JASNOS Jakub                                MZS 6                         57,93 sek.                   4
10.       GRYBEL Patryk                                 MZS 4                         58,84 sek.                   3
11.       PRZYBYŁOWICZ Kacper                 MZS 6                         1 min.02,09 sek.         2
12.       WIEŚCIECIŃSKI Adam                     MZS 1                         1 min.02,55 sek.         1
13.       GORZKOWICZ Maksymilian                        MZS 6                         1 min.02,90 sek.        
14.       KOZIEŃ Leon                                                MZS 6                         1 min.03,36 sek.        
15.       MAYKOWSKI Alan                           MZS 5                         1 min.04,47 sek.        

1000m:
M.        NAZWISKO I IMIĘ                             SZKOŁA                        WYNIK                      PKT
1.         HALUCH Bartek                                MZS 4                         3 min.36,09 sek.         13

  1. NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA                        WYNIK                      PKT
  2. OLEKSY Miłosz MZS 1                         3 min.39,09 sek.         11
    3.         WOŹNIAK Oliwier                            MZS 1                         3 min.45,47 sek.         10
    4.         PIOTROWSKI Alan                           MZS 4                         3 min.58,45 sek.         9
    5.         LIANA Krystian                                 MZS 1                         4 min.03,85 sek.         8
    6.         CZAJKA Adrian                                 MZS 5                         4 min.11,94 sek.         7
    7.         BUGNO Dominik                               MZS 1                         4 min.12,27 sek.         6
    8.         JANTAS Oliwier                                 MZS 4                         4 min.16,66 sek.         5
    9.         GAJEWSKI Dawid                             MZS 5                         4 min.26,76 sek.         4
    10.       KUZAK Jakub                                    MZS 6                         4 min.41,96 sek.         3
    11.       TAJAK Konrad                                  MZS 6                         4 min.42,93 sek.         2
    12.       KOSIBA Konrad                                MZS 6                         4 min.44,60 sek.         1

Skok w dal:
M.        NAZWISKO I IMIĘ                             SZKOŁA                        WYNIK                      PKT
1.         WOKURKA Jeremi                            MZS 4                         4,27 m                        13
2.         GYRBEL Eryk                                   MZS 4                         4,05 m                        11
3.         HOJSAK Lubomir                              MZS 6                         3,93 m                        10
4.         SZURA Kacper                                  MZS 4                         3,80 m                        9
5.         KOZIEŃ Borys                                   MZS 6                         3,75 m                        8
6.         SKOTNICKI Adam                            MZS 5                         3,65 m                        7
7.         MICHALAK Maksym                         MZS 1                         3,60 m                        6
8.         RADOMSKI Oskar                             MZS 4                         3,55 m                        5
9.         KOZŁOWSKI Wiktor                         MZS 5                         3,50 m                        4
10.       KRZYSZYCHA Adam                       MZS 5                         3,42 m                        3
11.       SZCZERBA Julian                              MZS 1                         3,30 m                        2
12.       GĄSIOR Łukasz                                 MZS 6                         3,26 m                        1
13.       HAJDUK Oliwier                               MZS 1                         3,21 m                       

Rzut piłeczką palantową:
M.        NAZWISKO I IMIĘ                             SZKOŁA                        WYNIK                      PKT
1.         KAWAŁEK Miłosz                            MZS 4                         43,85 m                      13
2.         JASNOS Jakub                                   MZS 6                         42,12 m                      11
3.         GURBA Bartosz                                 MZS 1                         41,55 m                      10
4.         SZURA Kacper                                  MZS 4                         40,81 m                      9
5.         TENREOWICZ Patryk                        MZS 4                         40,15 m                      8
6.         KASZOWICZ Kacper                        MZS 6                         36,28 m                      7
7.         KRÓLIKOWSKI Oliwier                    MZS 5                         34,20 m                      6
8.         MAYKOWSKI Alan                           MZS 5                         34,00 m                      5
9.         KAMIŃSKI Dawid                             MZS 6                         33,70 m                      4
10.       KOZIOŁ Kacper                                 MZS 1                         33,44 m                      3
11.       BANIA Tomasz                                  MZS 5                         33,07 m                      2
12.       GORZKOWICZ Maksymilian             MZS 6                         31,36 m                      1
13.       BOCZOŃ Szymon                              MZS 1                         28,30 m                     
14.       GRYGA Jakub                                   MZS 5                         27,97 m                     
15.       DZIUBAN Szymon                            MZS 4                         27,54 m                     
                                                          

           


PUNKTACJA ZESPOŁOWA – IGRZYSKA DZIECI:

                                                                      Dziewczęta      Chłopcy          Razem

  1. MIEJSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4   127,5               152                279,5  
  2. MIEJSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1   105                    95                200
  3. MIEJSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5   114                    71                185
  4. MIEJSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6     53,5                 72                125,5

 

DZIEWCZĘTA - IGRZYSKA MŁODZIEŻY

100m:

  1. NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA                        WYNIK                      PKT
    1.            JURCZAK Wiktoria                           MZS 6                         14,84 sek.                   13
    2.         WOLSKA Kinga                                 MZS 5                         15,20 sek.                   11
    3.         ŚWIĘS Natalia                                   MZS 1                         15,23 sek.                   10
    4.         TENEROWICZ Karolina                    MZS 1                         15,25 sek.                   9
    5.         KORDEK Natalia                               MZS 4                         15,83 sek.                   8
    6.         SEKULSKA Aleksandra                     MZS 1                         15,96 sek.                   7
    7.         PATRZYK Dobrawa                          MZS 5                         16,23 sek.                   6
    8.         PROKOP Joanna                                MZS 1                         16,34 sek.                   5
    9.         SMOŁA Aleksandra                           MZS 4                         16,40 sek.                   4
    10.       JAREK Patrycja                                  MZS 4                         16,43 sek.                   3
    11.       WROŃSKA Marta                              MZS 5                         16,47 sek.                   2
    12.       SIWIAK Weronika                             MZS 6                         16,50 sek.                   1
  2. TUMIDAJSKA Wiktoria                            MZS 5                         16,56 sek.
  3. SZCZERBA Iga MZS 4                         17,10 sek.
  4. TOKARZ Paulina MZS 6                         19,73 sek.
  5. WOŹNIAK Gabriela MZS 1                         16,96 sek.                   P.K

 

300m:

  1. NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA                        WYNIK                      PKT
    1.            MOSKAL Magdalena                         MZS 6                         56,38 sek.                   13
    2.         PATRZYK Dobrawa                          MZS 5                         57,07 sek.                   11
    3.         PRZYBYŁOWICZ  Kamila                 MZS 6                         58,38 sek.                   10
    4.         BERDYSZ Wiktoria                           MZS 1                         58,57 sek.                   9
    5.         MARSZAŁK Oliwia                           MZS 4                         1.00,33 sek.                8
    6.         ŁAŚ Sandra                                        MZS 6                         1.02,50 sek.                7
    7.         MAJCHER Weronika                         MZS 1                         1.02,64 sek.                6
    8.         ŚWIĄTKOWSKA Julia                      MZS 5                         1.03,31 sek.                5
    9.         TUMIDAJSKA Wiktoria                    MZS 5                         1.04,45 sek.                4
    10.       TOKARZ Paulina                               MZS 6                         1.08,90 sek.                3

 

 

 

 

600m:

  1. NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA                        WYNIK                      PKT
    1.            TRYBUS Maja                                               MZS 4                         2.07,86 sek.                13
    2.         PYKA Oliwia                                     MZS 6                         2.08,020sek.               11
    3.         WSZOŁEK  Wiktoria                         MZS 4                         2.12,73 sek.                10
    4.         SZPILKA Wiktoria                             MZS 1                         2.14,02 sek.                9
    5.         KWAŚNIAK Klaudia                         MZS 5                         2.15,18 sek.                8
    6.         ZASADNI Laura                                MZS 6                         2.18,75 sek.                7
    7.         KRUPCZAK Oliwia                           MZS 1                         2.19,82 sek.                6
    8.         TOMASIK Dobrawa                           MZS 5                         2.21,86 sek.                5
    9.         BOCHNIAK Martyna                         MZS 1                         2.23,48 sek.                4
    10.       SZURA Katarzyna                              MZS 4                         2.38,82 sek.                3
  2. SZEWCZYK Nikola MZS 5                         2.54,01 sek.                2
  3. TUSZKANOW Iza MZS 1                         DNF

 

Skok w dal :

  1. NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA                        WYNIK                      PKT
    1.         JURCZAK Wiktoria                           MZS 6                         3,90 m                        13
    2.         PRZYBYŁOWICZ Kamila                 MZS 6                         3,69 m                        11
    3.         TENEROWICZ Karolina                    MZS 1                         3,67 m                                    10
    4.         JAREK Patrycja                                  MZS 4                         3,65 m                                    9
    5.         FIRLIT Majka                                     MZS 1                         3,61 m                        8
    6.         MADUZIA Julia                                 MZS 5                         3,52 m                        7
    7.         PRZYBYCIEŃ Martyna                     MZS 4                         3,51 m                        6
    8.         BILSKA Karolina                               MZS 5                         3,50 m                        5
    9.         KORDEK Natalia                               MZS 4                         3,49 m                        4
    10.       BERDYSZ Wiktoria                           MZS 1                         3,45 m (3,41)              3
    11.       MARSZAŁEK Oliwia                         MZS 1                         3,45 m (3,11)              2
    12.       WOLSKA Kinga                                 MZS 5                         3,39 m                        1
    13.       ŁAŚ Sandra                                        MZS 6                         3,20 m                       
    14.       ŚWIĄTKOWSKA Julia                      MZS 5                         3,17 m            
  2. SZCZERBA Iga MZS 4                         3,39 m                       
  3. ŚWIĘS Natalia MZS 1                         3,07 m                          P.K. 17.          KOPCZA Martyna                                  MZS 4                         3,05 m                        P.K.

 

Pchnięcie kulą 3kg:

  1. NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA                        WYNIK                      PKT
    1.         PRZYBYCIEŃ Martyna                     MZS 4                         7,85 m                        13
    2.         TENEROWICZ Laura                        MZS 4                         7,61 m                        11
    3.         SIWEK Wiktoria                                 MZS 6                         7,40 m                                    10
    4.         MUCHA Judyta                                  MZS 6                         7,36 m                                    9
    5.         SIWIAK Weronika                             MZS 6                         7,28 m                        8
    6.         FEREŃCZUK Maria                           MZS 1                         7,06 m                        7
    7.         MAJCHER Magdalena                      MZS 5                         6,86 m                        6
    8.         DZIKI Aleksandra                              MZS 5                         6,47 m                        5
    9.         FIRLIT Maja                                       MZS 1                         6,34 m                        4

 

Rzut oszczepem 500 g:

  1. NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA                        WYNIK                      PKT
    1.         MADUZIA Julia                                 MZS 5                         18,21 m                      13
    2.         MUCHA Judyta                                 MZS 6                         10,99 m                      11
    3.         SIWEK Wiktoria                                 MZS 6                         10,90 m                      10
    4.         MOSKAL Magdalena                         MZS 6                         10,30 m                      9

CHŁOPCY - IGRZYSKA MŁODZIEŻY  
100m:
M.        NAZWISKO I IMIĘ                             SZKOŁA                        WYNIK                      PKT
1.         BABRAL Kacper                               MZS 5                         12,84 sek.                   13
2.         CZUBEK Paweł                                  MZS 4                         13,18 sek.                   11
3.         CIEŚLA Wiktor                                  MZS 5                         13,19 sek.                   10
4.         KAMIŃSKI Kamil                              MZS 6                         14,22 sek.                   9
5.         SIENKIEWICZ Szymon                     MZS 4                         14,73 sek.                   8
6.         GŁOWACZ Miłosz                             MZS 6                         14,79 sek.                   7
7.         LISZKA Filip                                      MZS 6                         14,85 sek.                   6
8.         KAPANOWSKI Karol                                    MZS 1                         15,37 sek.                   5
9.         WAYLCZAK Tymoteusz                   MZS 5                         16,10 sek.                   4         
300m:
M.        NAZWISKO I IMIĘ                             SZKOŁA                        WYNIK                      PKT
1.         BABRAL Kacper                               MZS 5                         45,05 sek.                   13
2.         FIRLIT Patryk                                   MZS 4                         47,93 sek.                   11
3.         KAMIŃSKI Kamil                              MZS 6                         50,69 sek.                   10
4.         PIECHNIK Jurand                              MZS 1                         51,14 sek.                   9
5.         KRUPCZAK Wiktor                           MZS 1                         51,55 sek.                   8
6.         WAL Radosław                                  MZS 6                         52,63 sek.                   7
7.         WOLAK Sebastian                             MZS 5                         52,73 sek.                   6
8.         KOTYZA Kacper                               MZS 5                         56,92 sek.                   5
9.         DZIUBAN Oliwier                             MZS 4                         57,96 sek.                   4

1000m:
M.        NAZWISKO I IMIĘ                             SZKOŁA                        WYNIK                      PKT
1.         MUSIAŁ Dawid                                 MZS 1                         3 min.21,32 sek.         13
2.         MATUSZYK Mateusz                         MZS 4                         3 min.26,31 sek.         11
3.         STĘPIEŃ Michał                                MZS 1                         3 min.31,33 sek.         10
4.         ZAKRZEWSKI Wojciech                   MZS 4                         3 min.34,99 sek.         9
5.         ŚLEZIAK Kacper                               MZS 5                         3 min.35,32 sek.         8
6.         NOWAK Piotr                                    MZS 4                         3 min.40,56 sek.         7
7.         BRUDZIEWSKI Joachim                   MZS 5                         3 min.41,48 sek.         6
8.         FIRLIT Maksymilian                          MZS 1                         3 min.45,98 sek.         5
9.         APOLA Jan                                        MZS 5                         3 min.49,69 sek.         4
10.       DUSZOWICZ Mateusz                      MZS 6                         3 min.50,86 sek.         3
11.       OPIELA Jakub                                   MZS 6                         4 min.07,10 sek.         2
12.       ROLAK Jakub                                    MZS 6                         4 min.10,81 sek.         1
13.       RYBKA Kacper                                 MZS 5                         4 min.27,01 sek.        
14.       KAPŁON Franciszek                          MZS 6                         4 min.05,19 sek.         PK

Skok w dal:
M.        NAZWISKO I IMIĘ                             SZKOŁA                        WYNIK                      PKT
1.         CZUBEK Paweł                                  MZS 4                         4,69 m                        13
2.         PALONEK Kacper                             MZS 5                         4,59 m                        11
3.         LISZKA Filip                                      MZS 6                         4,34 m                        10
4.         CIEŚLA Wiktor                                  MZS 5                         4,23 m                        9
5.         KORDYL Tobiasz                              MZS 6                         4,14 m                        8
6.         PIECHNIK Jurand                              MZS 1                         4,05 m                        7
7.         GŁOWACZ Miłosz                             MZS 6                         3,91 m                        6
8.         KONIECZNY Oliwier                        MZS 1                         3,73 m                        5
9.         WAL Radosław                                  MZS 6                         3,63 m                        4
10.       HALUCH Bartosz                              MZS 1                         3,33 m                        3
11.       SIENKIEWICZ Szymon                     MZS 4                         3,10 m                        2
12.       MAKOWSKI Miłosz                          MZS 6                         3,40 m                        PK

Pchnięcie kulą 5 kg:
M.        NAZWISKO I IMIĘ                             SZKOŁA                        WYNIK                      PKT
1.         PALONEK Kacper                             MZS 5                         8,66 m                        13
2.         WASYLCZAK Tymoteusz                 MZS 5                         8,26 m                        11
3.         FIRLIT Patryk                                   MZS 4                         8,10 m                        10
4.         NOWAK Oliwier                                MZS 5                         7,64 m                        9
5.         MYSŁAKOWSKI Kacper                   MZS 4                         7,60 m                        8
6.         FIRLIT Sebastian                                MZS 1                         7,29 m                        7
7.         ZIELIŃSKI Dawid                              MZS 6                         6,68 m                        6
8.         HALUCH Bartosz                              MZS 1                         5,60 m                        5
9.         KONIECZNY Oliwier                         MZS 1                         5,27 m                        4

Rzut oszczepem 600 g:
M.        NAZWISKO I IMIĘ                             SZKOŁA                        WYNIK                      PKT
1.         ZIELIŃSKI Dawid                              MZS 6                         21,75 m                      13
2.         NOWAK Oliwier                                MZS 5                         17,06 m                      11
3.         MARKIEWICZ Piotr                          MZS 5                         15,21 m                      10
4.         WSZOŁEK Oskar                               MZS 4                         13,13 m                      9
5.         KRUPCZAK Wiktor                           MZS 1                         12,76 m                      8
6.         MITUŚ Karol                                      MZS 5                         10,60 m                      7                    
PUNKTACJA ZESPOŁOWA:

                                                                      Dziewczęta      Chłopcy          Razem

  1. MIEJSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5              91             150                  241     
  2. MIEJSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6             146               92                  238
  3. MIEJSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4              92             103                  195
  4. MIEJSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1              99               89                  188

           

Za miejsca 1-3 w poszczególnych konkurencjach zawodnicy otrzymali medale
i dyplomy.

 

                       

Copyright © 2019 Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach Rights Reserved.