Powrót

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Rok szkolny 2018/2019

Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach

Od 1 września 2016r  w Szkole Podstawowej nr 1 w Gorlicach utworzony jest Szkolny  Młodzieżowy Ośrodek  Koszykówki (SMOK). Jest to projekt Polskiego Związku Koszykówki, który na podstawie ogłoszenia przez Ministerstwo Sportu I Turystyki konkursu na,, Upowszechnianie sportu dzieci i młodzieży” jest realizowany w naszej szkole.

Programem zostali objęci chłopcy z klas IV, V i VI. Zajęcia  dwa razy w tygodniu prowadzone są przez nauczycieli wychowania fizycznego: Daniela Ignara,  Włodzimierza Grądalskiego i Irenę Wojdyła -Pikułę.  Na realizację tych zajęć  PZKosz  przekazał szkole  sprzęt sportowy – 15 piłek o rozm. 5,  15 piłek o rozm. 6, kamerę wraz ze statywem do nagrywania treningów      i meczy, stojaki, skakanki  oraz inne przybory.7

Czytaj więcej...

 

W dn.18.11.2016r w na hali w Bieczu odbyły się drużynowe zawody w badmintonie chłopców i dziewcząt. Drużyna chłopców  z naszego gimnazjum w składzie : Szymon Piekarz i Filip Schindler (klasa II B ) okazała się najlepsza, zdobywając Mistrzostwo Powiatu.

 

Do zawodów awansowały również dziewczęta i  w składzie: Diana Grądalska, Iza Cop, Martyna Sawa ( klasa II a ) zajęły IV miejsce.

FOTOGALERIA

 

W dniu 17.11.2016 r. w hali sportowej  OSiR odbyły się Mistrzostwa Szkół  Gimnazjalnych w koszykówce chłopców.

Uczniowie Gimnazjum nr 1 powtórzyli swoje osiągnięcie z ubiegłego roku i znów zwyciężyli w rywalizacji szkolnej w koszykówce. Po zaciętym i emocjonującym meczu pokonali  rówieśników z MZS nr 4 w Gorlicach.

Naszą szkołę reprezentowali:

1.Ignar Dominik 3b             

2.Kubala Mikołaj 3b           

3.Kołodziej Artur 3b            

4.Petit Kacper 3b                  

5.Schindler Filip 2b

6.Tenerowicz Bernard 2b

7.Duran Borys 2a                 

8.Kacper Wiktorek – 1b                

9.Miłosz Matyja – 1b  

10.Jakub Janik 3b - kapitan drużyny

     

Czytaj więcej...

 

W dniu 21 października 2016r odbyły się miejskie zawody w grze w szachy, a Gimnazjum nr 1 zajęło w nich II miejsce i awans na zawody powiatowe.

 

Nasze gimnazjum reprezentowali:

1. Kamila Lewandowska , kl. 2a

2.Jakub Knapik , kl.2 b

3.Jarosław Petryniak , kl. 2b

4.Adrian Nabożny , kl. 2b

 

 

Opiekunem drużyny była p.Irena Wojdyła-Pikuła

    W dniu 20.09.2016 r. na stadionie OSiR w Gorlicach odbyły się SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE. W szkołach podstawowych rywalizowano na dystansie 10 x 800 m wśród dziewcząt i 10 x 1000 m wśród chłopców, natomiast w gimnazjach 10 x 1000 m dziewcząt     i 10 x 1500 m chłopców. Najlepszymi sztafetami okazały się: SP 5 i GIM 1 dziewcząt, SP 3 i GIM 1 - chłopców

Nasze Gimnazjum reprezentowały następujące dziewczęta:

1.     Aleksandra Herman, kl. 3b

2.     Marta Czaja, kl. 3b

3.     Paula Jędrzejczyk, kl. 3b

4.     Magdalena Romanek, kl.3b

5.     Anna Sokołowska, kl. 3b – rez.

6.     Anna Pijanowska, kl. 3a

7.     Diana Grądalska, kl.2a

8.     Natalia Haluch, kl. 2a

9.     Martyna Sawa, kl. 2a

10.                       Julia Matyja, kl. 1

11.                       Alicja Maciejczyk, kl.1

 

Nasze Gimnazjum reprezentowali chłopcy:

1.     Jakub Janik, kl. 3b

2.     Dominik Ignar, kl. 3b

3.     Mikołaj Kubala, kl. 3b

4.     Artur Kołodziej, kl.3b

5.     Adrian Gąsior, kl. 3a

6.     Kamil Biesiada, kl. 3a

7.     Patryk Lewiński, kl. 3a – rez.

8.     Arkadiusz Sokulski, kl. 2b

9.     Szymon Piekarz, kl. 2b

10.                       Mateusz Tuszkanow, kl. 2a

11.                       Miłosz Matyja, kl. 1

 

Opiekun: Daniel Ignar

 

Za zajęcie miejsce 1-3 szkoły otrzymały puchary i dyplomy, zawodnicy za 1-3 medale. Szczegółowe wyniki w załączniku.  

 

Czytaj więcej...

    W dniu 20.09.2016 r. na stadionie OSiR w Gorlicach odbyły się SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE. W szkołach podstawowych rywalizowano na dystansie 10 x 800 m wśród dziewcząt i 10 x 1000 m wśród chłopców, natomiast w gimnazjach 10 x 1000 m dziewcząt     i 10 x 1500 m chłopców. Najlepszymi sztafetami okazały się: SP 5 i GIM 1 dziewcząt, SP 3 i GIM 1 - chłopców

Nasze Gimnazjum reprezentowały następujące dziewczęta:

1.     Aleksandra Herman, kl. 3b

2.     Marta Czaja, kl. 3b

3.     Paula Jędrzejczyk, kl. 3b

4.     Magdalena Romanek, kl.3b

5.     Anna Sokołowska, kl. 3b – rez.

6.     Anna Pijanowska, kl. 3a

7.     Diana Grądalska, kl.2a

8.     Natalia Haluch, kl. 2a

9.     Martyna Sawa, kl. 2a

10.                       Julia Matyja, kl. 1

11.                       Alicja Maciejczyk, kl.1

 

Nasze Gimnazjum reprezentowali chłopcy:

1.     Jakub Janik, kl. 3b

2.     Dominik Ignar, kl. 3b

3.     Mikołaj Kubala, kl. 3b

4.     Artur Kołodziej, kl.3b

5.     Adrian Gąsior, kl. 3a

6.     Kamil Biesiada, kl. 3a

7.     Patryk Lewiński, kl. 3a – rez.

8.     Arkadiusz Sokulski, kl. 2b

9.     Szymon Piekarz, kl. 2b

10.                       Mateusz Tuszkanow, kl. 2a

11.                       Miłosz Matyja, kl. 1

 

Opiekun: Daniel Ignar

 

Za zajęcie miejsce 1-3 szkoły otrzymały puchary i dyplomy, zawodnicy za 1-3 medale. Szczegółowe wyniki w załączniku.  

 

Czytaj więcej...

KALENDARZ IMPREZ SPORTOWYCH

GIMNAZJA

Rok szkolny 2016/2017

 

 

LP.

 

 

NAZWA ZAWODÓW

TERMIN ZAWODÓW MIEJSKICH

2015/2016

TERMIN ZAWODÓW POWIATOWYCH

2015/2016

1.

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

dziewczęta + chłopcy

 

20.09.2016 r.

 

05.10.2016 r.

2.

LIGA LEKKOATLETYCZNA

dziewczęta + chłopcy

 

11.10.2016 r.

 

-

3.

FUTSAL

chłopcy

 

07.10.2016 r.

 

12.10.2016 r.

4.

SZACHY

dziewczęta + chłopcy

 

21.10.2016 r.


14.11.2016 r.

5.

TENIS STOŁOWY
INDYWIDUALNY + DRUŻYNOWY

dziewczęta + chłopcy

 

03.11.2016 r.

 

09.11.2016 r.

6.

BADMINTON DRUŻYNOWY

dziewczęta + chłopcy

 

15.11.2016 r.

 

18.11.2016 r.

7.

KOSZYKÓWKA

chłopcy
dziewczęta

 

17.11.2016 r.

18.11.2016 r.

 

25.11.2016 r.

29.11.2016 r.

8.

PŁYWANIE DRUŻYNOWE
+ INDYWIDUALNE

dziewczęta + chłopcy

 

09.12.2016 r.

 

-

9.

JAZDA SZYBKA NA LODZIE

dziewczęta + chłopcy

 

19.01.2017 r.

 

-

10.

SIATKÓWKA

chłopcy
dziewczęta

 

15.02.2017 r.

16.02.2017 r.

 

28.02.2017 r.

22.02.2017 r.

11.

NARCIARSTWO ALPEJSKIE

dziewczęta + chłopcy

 

22.02.2017 r.

 

-

12.

PIŁKA RĘCZNA

dziewczęta

chłopcy

 

09.03.2017 r.

10.03.2017 r.

 

21.03.2017 r.

31.03.2017 r.

13.

UNIHOCKEJ

dziewczęta

chłopcy

 

06.04.2017 r.

07.04.2017 r.

 

-

-

14.

DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

dziewczęta + chłopcy


20.04.2017 r.

 

24.04.2017 r.

15.

PIŁKA NOŻNA

chłopcy

 

05.05.2017 r.

 

09.05.2017 r.

16.

DRUŻYNOWA LIGA LA

dziewczęta + chłopcy


11.05.2017 r.


11.05.2017 r.

17.

ROWERY MTB

dziewczęta + chłopcy


23.05.2017 r.


-

18.

LIGA LEKKOATLETYCZNA – II RZUT

dziewczęta + chłopcy

 

31.05.2017 r.

 

-

19.

SIATKÓWKA PLAŻOWA

dziewczęta + chłopcy


06.06.2017 r.

 

 

           

 

 

TERMINY LIGI PŁYWACKIEJ:

I runda            -           05.11.2016 r. godz. 10.00

II runda           -           14.01.2016 r. godz. 10.00     

III runda          -           18.03.2017 r. godz. 10.00

IV runda          -           27.05.2017 r. godz. 10.00

 

 

 

Zawody miejskie dla szkół podstawowych i gimnazjów zostaną przeprowadzone na obiektach sportowych OSiR. Terminy zawodów mogą ulec zmianie w przypadku złych warunków atmosferycznych lub zmiany terminów zawodów powiatowych.

 

KALENDARZ IMPREZ SPORTOWYCH

Szkoły Podstawowej

Rok szkolny 2016/2017

 

 

LP.

 

 

NAZWA ZAWODÓW

TERMIN ZAWODÓW MIEJSKICH

TERMIN ZAWODÓW POWIATOWYCH

1.

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

dziewczęta + chłopcy

 

20.09.2016 r.

 

05.10.2016 r.

2.

LIGA LEKKOATLETYCZNA – I rzut

dziewczęta + chłopcy

 

11.10.2016 r.

 

-

3.

FUTSAL

chłopcy

 

17.10.2016 r.

 

27.10.2016 r.

4.

SZACHY

dziewczęta + chłopcy

 

20.10.2016 r.


15.11.2016 r.

5.

TURNIEJ GIER I ZABAW „MAŁY MISTRZ”

Klasy I-III

24.11.2016 r. (I rzut)

 09.06.2017 r. (II rzut)

-

6.

BADMINTON DRUŻYNOWY

dziewczęta + chłopcy

 

14.11.2016 r.

 

22.11.2016 r.

7.

PŁYWANIE DRUŻYNOWE
+ INDYWIDUALNE

dziewczęta + chłopcy

 

08.12.2016 r.

 

6-10.02.2017 r.
(wojewódzkie)

8.

TENIS STOŁOWY
INDYWIDUALNY + DRUŻYNOWY

dziewczęta + chłopcy

 

20.12.2016 r.

 

18.01.2017 r.

9.

MINI KOSZYKÓWKA

dziewczęta

chłopcy

 

04.01.2017 r.

05.01.2017 r.

 

23.01.2017 r.

25.01.2017 r.

10.

JAZDA SZYBKA NA LODZIE

dziewczęta + chłopcy

 

19.01.2017 r.

 

-

11.

NARCIARSTWO ALPEJSKIE

dziewczęta + chłopcy

 

22.02.2017 r.

 

-

12.

MINI SIATKÓWKA

dziewczęta

chłopcy

 

07.03.2017 r.

08.03.2017 r.

 

27.03.2017 r.

22.03.2017 r.

13.

PIŁKA RĘCZNA

dziewczęta

chłopcy

 

15.03.2017 r.

16.03.2017 r.

 

28.03.2017 r.

10.04.2017 r.

14.

UNIHOCKEJ

dziewczęta

chłopcy

 

04.04.2017 r.

05.04.2017 r.

 

-

-

15.

DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

dziewczęta + chłopcy


20.04.2017 r.

 

24.04.2017 r.

16.

CZWÓRBÓJ

dziewczęta + chłopcy

 

27.04.2017 r.

 

12.05.2017 r.

17.

PIŁKA NOŻNA

chłopcy

 

04.05.2017 r.

 

10.05.2017 r.

18.

ROWERY MTB

dziewczęta + chłopcy


23.05.2017 r.


-

19.

LIGA LEKKOATLETYCZNA – II rzut

dziewczęta + chłopcy

 

31.05.2017 r.

 

-

 

            Zawody miejskie dla szkół podstawowych i gimnazjów zostaną przeprowadzone na obiektach sportowych OSiR. Terminy zawodów mogą ulec zmianie w przypadku złych warunków atmosferycznych lub zmiany terminów zawodów powiatowych.

 

 

 

 

W dn.22 czerwca  w naszej szkole odbyło się Sportowe Podsumowanie roku szkolnego 2015/2016  poprowadzone przez  nauczycieli wych. fizycznego –   Marcina Schindlera  i  Irenę Mianowską.

 

Wpis DO ZŁOTEJ KSIĘGI SPORTOWCÓW

Wpis otrzymują uczniowie którzy zajęli I miejsce na etapie powiatowym lub co najmniej uczestniczyli w zawodach na etapie rejonowym, wojewódzkim oraz otrzymali co najmniej dobrą roczną/końcową  ocenę zachowania.

 

Czytaj więcej...

W dn.22 czerwca  w naszej szkole odbyło się Sportowe Podsumowanie roku szkolnego 2015/2016  poprowadzone przez  nauczycieli wych. fizycznego –   Marcina Schindlera  i  Irenę Mianowską.

 

Wpis DO ZŁOTEJ KSIĘGI SPORTOWCÓW

Wpis otrzymują uczniowie którzy zajęli I miejsce na etapie powiatowym lub co najmniej uczestniczyli w zawodach na etapie rejonowym, wojewódzkim oraz otrzymali co najmniej dobrą roczną/końcową  ocenę zachowania.

 

Czytaj więcej...

GIMNAZJUM NR 1 W GORLICACH

V miejsce w Finale Małopolskich Dni Sportu Szkolnego  w koszykówce chłopców rocznik  2000  i młodsi

 

 W dniu 05.05.2016r na hal sportowej  Pałacu Młodzieży w Tarnowie odbył się Finał Małopolskich Dni Sportu Szkolnego  w koszykówce chłopców szkół gimnazjalnych.

Do zawodów zgłosiło się: 6 zespołów-72 zawodników

 

- Gimnazjum Nr 1 Gorlice                        powiat gorlicki

- Gimnazjum w Suchej Beskidzkiej             powiat suski

- Publiczne Gimnazjum w Zawadzie            powiat tarnowski

- Gimnazjum Nr 76 w Krakowie                   powiat M. Kraków

- Gimnazjum w Zabierzowie                        powiat krakowski

- Miejskie Gimnazjum Nr 2 w Oświęcimiu   powiat oświęcimski

Nasze gimnazjum reprezentowali:

1. Dominik Ignar – kapitan

2. Mikołaj Kubala

3. Jakub Janik

4. Artur Kołodziej

5. Kacper Stabach

6. Bernard Tenerowicz

7. Szymon Konopka

8. Adrian Gąsior

9. Dawid Gruszkowski

Opiekun: Daniel Ignar

 

WYNIKI

 

Czytaj więcej...


Bardzo dobrze  spisuje się nasi koszykarze - po wygranych turniejach o Mistrzostwo Gorlic oraz Powiatu Gorlickiego przyszedł czas na zawody rejonowe.

W dniu  26 kwietnia  2016r w Limanowej zostały zorganizowane Mistrzostwa  Rejonu w koszykówce   chłopców .

W turnieju zakwalifikowały się szkoły: MZS nr3 w Limanowej, MZS nr9 w Nowym Sączu, Gimnazjum w Łącku oraz MZS nr1 w Gorlicach.

Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym. Nasi młodzi koszykarze po wygraniu wszystkich spotkań zajęli I miejsce oraz awans na zawody wojewódzkie, które odbędą się już 5 maja w Tarnowie.

Życzymy im zwycięstwa!!!!!

Czytaj więcej...

 

W dniach 8-9 marca 2016r. w obiekcie hali sportowej OSiR w Gorlicach zostały przeprowadzone mistrzostwa Szkół Podstawowych i Gimnazjów dziewcząt i chłopców. W kategorii dziewcząt szkół podstawowych zwyciężyła reprezentacja SP 1 wśród chłopców SP 6. W gimnazjach wśród dziewcząt najlepsze okazały się dziewczęta z "jedynki" u chłopców Gimnazjum nr 6. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, za miejsca 1-3 pamiątkowe dyplomy. Organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach.   

 

Czytaj więcej...

 

W dniu  05.11.15r odbyły się miejskie zawody szkól gimnazjalnych w Gorlicach

Dziewczęta:

1.Lewandowska Kamila 1a              1pkt

2.Grądalska Diana 1a                      1pkt

3.Gazda Wiktoria 1b                       1pkt

Zespołowo-1m

 

Chłopcy:

1.Piekarz Szymon 1b                       1pkt

2.Schindler Filip 1b                         1pkt

Zespołowo-1m

 

Czytaj więcej...

Copyright © 2018 Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach Rights Reserved.