Powrót

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Rok szkolny 2018/2019

Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach

 W dniu 10.02.2015 r. na lodowisku Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach odbyły się zawody w jeździe szybkiej na lodzie dla  szkół podstawowych oraz gimnazjów dziewcząt i chłopców.

Rywalizacja odbyła się w oddzielnych kategoriach dla klas I, II  i III.

Z uczniów Gimnazjum nr 1 w Gorlicach najlepiej spisali się:

Dziewczęta:

1.    Aleksandra Herman,  klasa  I b   – II miejsce

2.    Kaja Giemza,   klasa II a               – II miejsce

 

Chłopcy:

1.      Dominik Ignar, klasa I b      -  III miejsce

2.      Jakub Belczyk, klasa III b    –  I miejsce

3.      Kacper Biłos, klasa III b      –  II  miejsce

 

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA:

1.    Gimnazjum Nr 5                                     81 pkt

2.    Gimnazjum Nr 1                                    68 pkt

3.    Gimnazjum Nr 6                                     32 pkt

4.    Gimnazjum Nr 4                                     19 pkt

5.Gimnazjum Nr 6                             16 pkt       

opiekun: Wł. Grądalski

         Za miejsca 1-3 zawodnicy otrzymali medale i dyplomy, w klasyfikacji drużynowej za miejsca 1-3 puchary i dyplomy.                                                               

 

                                     

 

 Wyniki zawodów znajdują się  w załączniku.

17 marca 2015r. gościliśmy w naszej szkole Pawła Zygmunta -  najlepszego w dotychczasowej historii sportu polskiego łyżwiarza szybkiego, czterokrotnego olimpijczyka, wielokrotnego mistrza kraju, medalistę mistrzostw świata i Europy.

Wystąpił na igrzyskach w Lillehammer w 1994, Nagano w 1998, Salt Lake City w 2002 i Turynie w 2006. Jest 40-krotnym mistrzem Polski na dystansach 1000 m, 1500 m, 3000 m, 5000 m, 10 000 m i w wieloboju łyżwiarskim oraz rekordzistą Polski na dystansach 3000 m, 5000 m, 10 000 m i w wieloboju łyżwiarskim. Paweł Zygmunt zajął 2. miejsce na mistrzostwach Europy w Erfurcie w 2002 na dystansie 10 000 m, a także 3. miejsca na mistrzostwach świata w 2002 w Heerenveen na dystansie 10 000 m oraz na mistrzostwach Europy w 2003 na 5000 m. http://pl.wikipedia.org/

Czytaj więcej...

17 marca 2015r. gościliśmy w naszej szkole Pawła Zygmunta -  najlepszego w dotychczasowej historii sportu polskiego łyżwiarza szybkiego, czterokrotnego olimpijczyka, wielokrotnego mistrza kraju, medalistę mistrzostw świata i Europy.

Wystąpił na igrzyskach w Lillehammer w 1994, Nagano w 1998, Salt Lake City w 2002 i Turynie w 2006. Jest 40-krotnym mistrzem Polski na dystansach 1000 m, 1500 m, 3000 m, 5000 m, 10 000 m i w wieloboju łyżwiarskim oraz rekordzistą Polski na dystansach 3000 m, 5000 m, 10 000 m i w wieloboju łyżwiarskim. Paweł Zygmunt zajął 2. miejsce na mistrzostwach Europy w Erfurcie w 2002 na dystansie 10 000 m, a także 3. miejsca na mistrzostwach świata w 2002 w Heerenveen na dystansie 10 000 m oraz na mistrzostwach Europy w 2003 na 5000 m. http://pl.wikipedia.org/

Czytaj więcej...

 

Podczas ferii w  MZS nr.1 odbył się turniej piłki ręcznej. Do rywalizacji przystąpiło zaledwie dwie drużyny wobec czego rozegrano mecz, którego stawką było główne trofeum.

 

Alfa Gorlice - Gorlickie Gimbusy 15-13 (7-5)
Alfa Gorlice: Mateusz Węgrzyn, Kamil Brzozowski 2, Błażej Korpacki 1, Dominik Wiktor 7, Łukasz Kamiński 5, Michał Setlak, Michał Kret, Michael Musiał
Gorlickie Gimbusy: Przemysław Radwan, Patryk Górski 2, Patryk Góratowski 2, Jakub Miarka 2, Tomasz Smołkowicz, Patryk Pietrzycki 3, Florian Przybylski 4


Sam mecz był bardzo zacięty, dopiero w samej końcówce większą koncentracją wykazała się drużyna Alfy, która przygotowuje się do zawodów piłki ręcznej na szczeblu miejskim w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS. Alfa to drużyna sportowa składająca się z uczniów Gimnazjum nr 1 w Gorlicach."

 

relacja: Kamil Brzozowski 

 

Czytaj więcej...

    

W dniu 4.02.205 r. na stoku narciarskim w Małastowie Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował Mistrzostwa Szkół Podstawowych
i Gimnazjów w slalomie gigancie. W zawodach uczestniczyło
69 uczestników, którzy rywalizowali w 11 kategoriach wiekowych.

Indywidualnie:

I miejsce – Magdalena Romanek, klasa Ib

II miejsce – Jan Zabierowski, klasa IIIa

III miejsce – Aleksandra Herman, klasa Ib

IV miejsce – Krzysztof Markowicz, klasa IIIa

 

Czytaj więcej...

 

Aleksandra Spyra i Paweł Świder Mistrzami Powiatu w szachach.

 

 

W dniu 15.01.2015r. w Zespole Szkół Zawodowych w Gorlicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w szachach szkół gimnazjalnych . Trzech najlepszych zawodników w każdej grupie zdobyło medale, a także prawo gry w Mistrzostwach Województwa. 

1.     Aleksandra Spyra

2.     Aleksandra Rybczyk

3.     Paweł Świder

4.     Kacper Worytko

5.     Michael Musiał

 

Nasi uczniowie zdominowali zawody powiatowe:

Aleksandra Spyra z klasy  III A zajęła I miejsce, a  Aleksandra Rybczyk   z klasy III A – drugie.

Wśród chłopców zwyciężył Paweł Świder z klasy II A.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Gimnazjów w Pływaniu

 

 

 

    Zawody odbyły się w dniu 17 grudnia w obiekcie Krytej Pływalni Fala     w Gorlicach. Organizatorem był miejscowy Ośrodek Sportu i Rekreacji. Rywalizacja odbywała się na dystansie 50m stylem: dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym oraz w sztefecie 8 x 50m. Zwycięzcy w poszczególnych stylach i grupach otrzymali za miejsca 1-3 medale oraz pamiątkowe dyplomy za sztafety puchar oraz dyplomy.

 

Z uczniów Gimnazjum nr 1 w Gorlicach najlepiej spisali się:

Dziewczęta:

1.  SZLANTA Akwilina     – III miejsce w stylu dowolnym z czasem - 34,51 s.

2.  HERMAN  Aleksandra - II miejsce w stylu grzbietowym        z czasem - 39,36 s.
3.  SZLANTA Akwilina      - II miejsce w stylu grzbietowym z czasem - 39,97 s.
4.  HERMAN Aleksandra   - III miejsce w stylu dowolnym z czasem - 38,87 s.
5.  II miejsce  -  Sztafeta dziewczęta 8 x 50m (5min.30,78 s.) w składzie :
                           
A.Szlanta, M.Augustyn, P.Jędrzejczyk, A.Gryboś, A.Klukowska, K.Górska, K.Augustyn, A.Herman

 

Chłopcy:

1. TRYBUS Jakub - II miejsce w stylu grzbietowym z czasem - 36,96 s.


Startujący za miejsca 1-3 w kategorii dziewcząt i chłopców w otrzymali medale i pamiątkowe dyplomy. Za zajęcia 1 miejsca w sztafecie dziewcząt
 i chłopców  zespoły otrzymały puchary oraz dyplomy.

Opiekun: B. Przybyło, M. Schindler

Wyniki techniczne do obejrzenia na stronie www.osir.gorlice.pl

 

 

 

 

 

 

 

Szachy

 

27 listopada 2014r. w Ośrodku  Sportu i Rekreacji w  Gorlicach odbyły się międzyszkolne rozgrywki szachowe o mistrzostwo szkół gimnazjalnych.

 Gimnazjum nr 1 reprezentowali:

 1.Rybczyk Aleksandra 3a  -I miejsce  

2.Spyra Aleksandra 3a        -II miejsce

3.Rusek Jan 3a                    -IV miejsce

4.Musiał Michael 3c           -VII miejsce

5.Świder Paweł 2a              -II miejsce

6.Worytko Kacper 3a         -X miejsce

 

W klasyfikacji końcowej wspaniale wypadli reprezentanci naszej Szkoły:

 

      Aleksandra Rybczyk    -  I miejsce w kategorii dziewcząt

   Aleksandra Spyra           -  II miejsce w kategorii dziewcząt

      Paweł Świder               - II miejsce w kategorii chłopców.

 

opiekun: I.Wojdyła-Pikuła

 GALERIA ZDJĘĆ

 

W dniu 21.11.2014 r. w hali sportowej  OSiR odbyły się Mistrzostwa Szkół  Gimnazjalnych chłopców w koszykówce.

Gimnazjum nr 1 reprezentowali:

1.Belczyk Jakub 3b

2.Biłos Kacper 3b

3.Foryś Kacper 3b

4.Kret Michał 3b

5.Wiktor Dominik 3b

6.Ignar Dominik 1b

7.Kubala Mikołaj 1b

8.Janik Jakub 1b

9.Kołodziej Artur 1b

Zespołowo- II miejsce

opiekun: D.Ignar

 

Wyniki:

 

GIMNAZJA - CHŁOPCY                   

Gimnazjum Nr 4 – Gimnazjum Nr 5                                           29:13

GIM 4 – M.Wal 12, Ł.Pabis 6, D.Czyżyk 6, S.Jarek 3, S.Ludwin 2

GIM 5 – J.Leszega 6, M.Liszka 3, K.Bednarz 2, K.Bania 2

Gimnazjum Nr 1 – Gimnazjum Nr 6                                           26:22

GIM 1 – D.Ignar 16, M.Kubala 8, M.Kret 3, K.Biłos 2

GIM 6 – K.Stec 13, P.Górski 4, M.Tajak 2, P.Grzybek 2, M.Wal 1

 

Gimnazjum Nr 5 – Gimnazjum Nr 6                                           25:32

GIM 5 – J.Leszega 9, K.Bednarz 6, M.Liszka 4, K.Bania 2, J.Sztaba 2, N.Zastępa 2

GIM 6 – K.Stec 19, M.Wal 9, P.Górski 4

 

Gimnazjum Nr 1 – Gimnazjum Nr 5                                           35:14

GIM 1 – M.Kubala 10, K.Biłos 8, J.Janik 7, M.Kret 6, A.Kołodziej 2, D.Ignar 1,
             D.Wiktor 1

GIM 5 – J.Sztaba 4, K.Bednarz 3, J.Leszega 2, M.Liszka 2, K.Bania 2, D.Chochołek 1

Gimnazjum Nr 4 – Gimnazjum Nr 6                                           17:14

GIM 4 – M.Wal 9, S.Jarek 8, S.Ludwin 2

GIM 6 – K.Stec 11, P.Górski 2, A.Kraskowski 1

Gimnazjum Nr 4 – Gimnazjum Nr 1                                           22:9

GIM 4 – M.Wal 6, S.Ludwin 6, Ł.Pabis 4, S.Jarek 4, D.Mazurkiewicz 2

GIM 1 – J.Janik 2, D.Ignar 2, K.Biłos 2, K.Foryś 2, M.Kubala

TABELA:

1.     Gimnazjum Nr 4                    3       6       69:36

2.     Gimnazjum Nr 1                    3       5       70:58

3.     Gimnazjum Nr 6                    3       4       68:68

4.     Gimnazjum Nr 5                     3       3       52:96

 

         Za miejsca 1-3 zespoły otrzymały dyplomy, za zwycięstwo puchar oraz prawo reprezentowania Gorlic na zawodach powiatowych.  

Wyniki techniczne do obejrzenia na stronie www.osir.gorlice.pl

 

 

     W Mistrzostwach Gimnazjów chłopców w „FUTSALU”  uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce

      

   Zawody  zostały przeprowadzone w hali sportowej w dniu 17.10.2014r. Udział wzięły reprezentacje pięciu szkół. Spotkania sędziowali: Andrzej Rak, Mieczysław Szloch i Kazimierz Szura. Organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach.

Po dramatycznym finale nasi piłkarze przegrali dopiero po rzutach karnych (2:3)             z uczniami Gimnazjum nr 6 w Gorlicach.

Gimnazjum nr 1 reprezentowali:

1.Foryś Kacper 3b

2.Setlak Michał 3a

3.Grzegorzyk Jan 2a

4.Augustyn Hubert 2b

5.Piechowski Szymon 3b

6.Sarnecki Damian 1a

7.Brzozowski Kamil 3a

8.Masztafiak Bartosz 3a

9.Węgrzyn Mateusz 3 c

10.Skorupa Filip 2a

opiekun: D.Ignar

 

WYNIKI:

Grupa A                                Grupa B
1. Gimnazjum nr 6                           4. Gimnazjum nr 5
2. Gimnazjum nr 4                           5. Gimnazjum nr 3
3. Gimnazjum nr 1

Kolejność meczy:
Gimnazjum nr  1 – Gimnazjum nr 6               1:0    (K.Brzozowski )
Gimnazjum nr  5 – Gimnazjum nr 3                   2:0    (A.Budziak, M.Kosiba )
Gimnazjum nr  4 – Gimnazjum nr 1               2:2    (K.Kukla, R.Cetnarowski – K.Brzozowski, D.Sarnecki
Gimnazjum nr  6 – Gimnazjum nr 4                   1:0    (F.Przybylski )

Tabela grupy A:
                                               pkt.   bramki
1. Gimnazjum nr 1                         4       3:2
2. Gimnazjum nr 6                           3       1:1
3. Gimnazjum nr 4                           1       2:3

Tabela grupy B:
                                               pkt.   bramki
1. Gimnazjum nr  5                          3       2:0
2. Gimnazjum nr 3                           0       0:2

Półfinały:
A1 – B2
Gimnazjum nr 1 – Gimnazjum 3             2:0    (K.Brzozowski 2 )

A2 – B1
Gimnazjum nr 6 - Gimnazjum nr  5          3:0    (P.Alibożek, P.Radwan, M.Wal )

 

O miejsce 3-4
Gimnazjum nr 3 – Gimnazjum nr 5                    0:3    (J.Miarka, K.Bednarz, P.Budziak)

O miejsce 1-2
Gimnazjum nr 1 – Gimnazjum nr 6                  1:1    (D.Sarnecki – P.Alibożek)
                                               karne    2:3


OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr 6
2. Gimnazjum nr 1
3. Gimnazjum nr 5
4. Gimnazjum nr 3
5. Gimnazjum nr 4

Wyniki techniczne do obejrzenia na stronie www.osir.gorlice.pl


         Zespół , który zajął  1 miejsce otrzymał puchar oraz uzyskał prawo  reprezentowania miasta Gorlice na zawodach powiatowych. Za miejsca  1-3 zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy.

 

 

W Mistrzostwach Gimnazjów dziewcząt w „FUTSALU”  uczennice naszej szkoły zajęli II miejsce

 

   Mistrzostwa Gorlic w halowej piłce nożnej dziewcząt zostały przeprowadzone w hali sportowej w dniu 16.10.2014r. Udział wzięły reprezentacje trzech szkół. System rozgrywek „każdy z każdym”. Organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach. Zwycięstwo odniosła reprezentacja dziewcząt z Gimnazjum nr 5, na drugim miejscu uplasowało się Gimnazjum nr 1, a trzecie były piłkarki Gimnazjum nr 6.

Naszą szkołę reprezentowały:

 

1.Szurek Aleksandra 3a

2.Rzepiela Karolina 3a

3.Dziuban Dominika 3a

4.Lang Ilona 2b

5.Anna Pijanowska 1a

6.Anna Grądalska 1a

7.Zimowska Małgorzata 1a

opiekun: D.Ignar

Wyniki techniczne do obejrzenia na stronie www.osir.gorlice.pl

 

 

    Liga Lekkoatletyczna - I rzut szkół gimnazjalnych.

 

      W dniu 7.10.2014 r. na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się Liga Lekkoatletyczna - I rzut szkół podstawowych i gimnazjalnych. Rywalizacja odbyła się w konkurencjach: biegi ( 100 m, 300 m, 600 m, 1000 m), skok w dal, rzut oszczepem, pchnięcie kulą oraz sztafeta szwedzka. Za miejsca 1-3 zawodnicy otrzymali medale i dyplomy.

Gimnazjum nr 1 reprezentowali:

Dziewczęta:

1.Szurek Aleksandra 2a- 100m, skok w dal, sztafeta

2.Rzepiela Karolina 2a- 300m, skok w dal, sztafeta

3.Kołodziej Kinga 2b-  kula

4.Lang Ilona 1b- 100m, oszczep

5.Szlanta Akwilina 1a- 100m, skok w dal

6.Klimkowicz Klaudia 2b- oszczep-3m

7.Grobelny Gabriela 2a- kula, sztafeta

8.Bogdan Klaudia 3a- 100m,

9.Gwóźdż Laura 2b- 300m

10.Turek Katarzyna 3b- 600m

11.Herman Aleksandra 1b- 600m, sztafeta

12.Sokołowska Anna 1b- 600m

13.Czaja Marta 1b- 100m, skok w dal

14.Gościmińska Paulina 3b- kula

 

Zespołowo dzw.- III miejsce

 

 

 

Chłopcy:

1.Brzozowski Kamil 3a- 100m, 300m, sztafeta

2.Sarnecki Damian 1b- 100m, skok w dal, sztafeta

3.Bogusz Damian 3b- 100m, kula

4.Setlak Michał 3a- 100m, 300m

5.Korpacki Błażej 3a- skok w dal, kula

6.Biłos Kacper 3b- 300m, skok w dal

7.Foryś Kacper 3b- 300m,skok w dal

8.Belczyk Jakub 3b- kula, oszczep

9.Święs Jakub 2b- 1000m

10.Górski Krzysztof 3c-1000m

11.Gąsior Adrian 1b- 1000m

12.Piechowski Szymon 3b- sztafeta, 1000m - 1m

13.Wiktor Dominik 3b- kula, oszczep, sztafeta

Sztafeta szwedzka (400m,300m,200m,100m) - 3m

 

Najwyższe miejsca osiągnęli:

1.     Piechowski Szymon  - bieg na 1000m  czas - 3 min.20,96 sek. - I miejsce

2.     RZEPIELA Karolina     - bieg na 300m, czas      - 56,15 sek -  I miejsce

3.     SARNECKI Damian     - bieg na 100m - 13,89 sek. – II miejsce

4.     WIKTOR Dominik     – pchnięcie kulą – wynik - 9,61 m – II miejsce              

5.     WIKTOR Dominik      – rzut oszczepem  - wynik 23,80 m – III miejsce

6.     sztafeta chłopców w składzie: Brzozowski Kamil, Sarnecki Damian, Piechowski Szymon, Wiktor Dominik  - III miejsce

Zespołowo chł.- I miejsce

 

KLASYFIKACJA DZIEWCZĄT

1.     Gimnazjum Nr 5                    206 pkt                11 pkt

2.     Gimnazjum Nr 4                    112 pkt                9 pkt

3.     Gimnazjum Nr 1                    111 pkt                8 pkt

4.     Gimnazjum Nr 6                    49 pkt                  7 pkt

 

 

KLASYFIKACJA CHŁOPCÓW

1.     Gimnazjum Nr 1                    181pkt                 11 pkt       

2.     Gimnazjum Nr 6                    125 pkt                9 pkt

3.     Gimnazjum Nr 5                    119 pkt                8 pkt

4.     Gimnazjum Nr 4                    95 pkt                  7 pkt

 

 

PUNKTACJA ZESPOŁOWA               Dziewczęta   Chłopcy      Razem

1.     Gimnazjum Nr 5                              206 pkt      119 pkt      325 pkt

2.     Gimnazjum Nr 1                              111pkt       181 pkt      292 pkt

3.     Gimnazjum Nr 4                              112 pkt      95 pkt        207 pkt

4.     Gimnazjum Nr 6                              49 pkt       125 pkt      174 pkt               

         Za miejsca 1-3 w poszczególnych konkurencjach oraz sztafetach dziewcząt
i chłopców wręczono medale i dyplomy.

                                              

 Wyniki zawodów znajdują się na stronie www.osir.gorlice.pl

 

opiekun: I. Wojdyła-Pikuła

 

 

 

 Indywidualne Biegi Przełajowe  gimnazjów dziewcząt i chłopców.

 

    W dniu 23.09.2014 r. na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe szkół podstawowych oraz gimnazjów dziewcząt i chłopców. Mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych do zawodów zgłosili się zawodnicy        i -czki z Gimnazjum Nr 1, 3 i 5 oraz ze Szkół Podstawowych Nr 1 i 5. Rywalizacja przebiegała na dystansie 800 m (dziewczęta SP), 1000 m (dziewczęta GIM oraz chłopcy SP) i 1500 m (chłopcy GIM). Wyniki techniczne do obejrzenia na stronie www.osir.gorlice.pl

Z uczniów Gimnazjum nr 1 w Gorlicach najlepiej spisali się:

Dziewczęta:

1.Grobelny Gabriela 2b-  5m , czas (4.38)

2.Wiktorek Karolina 2b-  4m, czas (4.33)

3.Sokołowska Anna 1b-  7m,  czas (5.05)

4.Szurek Aleksandra 3a-  8m,  czas (5.17)

5.Herman Aleksandra 1b-  4m,  czas (4.49s)

Zespołowo dziewczęta zajęły –III miejsce  

 

Chłopcy:

1.Górski Krzysztof 3c-  3m, czas(5.39)

2.Święs Jakub 2b-5m, czas (6.26)

3.Setlak Michał 3a-9m, czas (6.20)

4.Wiktor Dominik 3b-2m, czas (5.34)

Zespołowo chłopcy zajęli – III miejsce

opiekun: D. Ignar

Do etapy powiatowego w Indywidualnych biegach przełajowych w dn. 08.10.14r zakwalifikowali się oraz uczestniczyli:

1.Wiktor Dominik 3b

2.Górski Krzysztof 3c

 

 

Szkolny Kalendarz Imprez Sportowych

                                   Gimnazjum nr 1 - rok szkolny 2014/2015

 

Lp.

 

Nazwa zawodów

 

 

Miejskie

Powiatowe

Wojewódzkie

 Opiekun

1.      1.

Indywidualne Biegi Przełajowe dziewczęta + chłopcy

23.09. 2014r.

30.09.2014r

 

Daniel Ignar

 

Indywidualna Liga LA dziewczęta+ chłopcy

02.10.2014r.

 

 

 

Irena Wojdyła-Pikuła

 

Piłka Nożna FUTSAL

chłopcy

15.10.2014r

28.10.2014r.

 

Daniel Ignar

 

Koszykówka

chłopcy

21.11.2014r.

09.12.2014r

 

Daniel Ignar

 

Mini siatkówka

Dziewczęta

02.12.2014 r.

 

27.03.2015r.

 

 

Irena Wojdyła- Pikuła

 

Pływanie

Dziewczęta+ chłopcy

118.12.2014r.- wspólny termin zawodów

 

Marcin Schindler

Beata Przybyło

 

Szachy

Dziewczęta+ chłopcy

14.01.2014 r.

 09.01.2015

 

Irena Wojdyła- Pikuła

 

Jazda Szybka na Lodzie

Dziewczęta+ chłopcy

22.01.2014 r.

 

 

Daniel Ignar

 

Narciarstwo Alpejskie Dziewczęta, chłopcy

04.02.2015r

-

-

Irena Wojdyła- Pikuła

 

Piłka Ręczna

chłopcy

 

19.03.2015r.

 

13.03.2015r

 

 

Daniel Ignar

 

Unihockej

Dziewczęta

 

chłopcy

 

23.03.2015r.

 

24.03.2015r

-

-

 

Beata Przybyło

Irena Wojdyła- Pikuła

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Dziewczęta +chłopcy

16.04.2015r.

 

 

24.04.2015r

-

Irena Wojdyła- Pikuła

 

Piłka Nożna „szóstki”

Chłopcy

21.05.2015r.

28.05.2015r.

-

Daniel Ignar

 

Liga Lekkoatletyczna-II rzut

Dziewczęta+chłopcy

28.05.2015 r.

-

-

Irena Wojdyła- Pikuła

             

 

 

                                                                                                                         Opracowała: Beata Przybyło

WPÓŁZAWODNICTWO SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

 

GRUPA I ( zaliczanych 5 konkurencji z 6 )

 

 

IMPREZA

GIMNAZJUM 
NR 1

GIMNAZJUM
NR 3

GIMNAZJUM
 NR 4

GIMNAZJUM
 NR 5

GIMNAZJUM
NR 6

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

Indywidualne biegi przełajowe

8

9

11

11

-

-

9

8

-

-

Liga LA – I rzut

6

11

7

6

11

9

9

7

8

8

Liga LA II rzut

6

11

8

7

9

6

11

9

7

8

Pływanie

9

11

-

-

7

-

8

8

11

9

Liga Drużynowa LA

9

11

-

-

11

8

-

-

8

9

Jazda szybka na lodzie

9

11

-

-

7

-

11

9

8

7

Suma

 

Razem

     41            55

 

96

     26            24

 

50

     45             23

 

68

      48               41

 

89

       42                41

 

83


GRUPA II
( zaliczanych 5 konkurencji z 8 )

 

IMPREZA

GIMNAZJUM 
NR 1

GIMNAZJUM
NR 3

GIMNAZJUM
 NR 4

GIMNAZJUM
 NR 5

GIMNAZJUM
NR 6

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

Koszykówka

-

5

-

-

9

9

7

6

-

7

Piłka ręczna

-

9

-

-

9

-

-

7

-

-

Piłka nożna

-

5

-

6

-

9

-

7

-

-

Siatkówka

7

-

6

6

9

5

5

7

4

9

Futsal

-

5

7

7

9

9

6

6

-

4

Unihokej

7

7

9

6

-

-

-

 

6

9

Pływanie sztafety

-

6

-

-

-

-

DSQ

7

9

9

Sztafetowe biegi przełajowe

9

9

-

-

-

-

-

-

-

-

Suma

 

Razem

     23            36

 

59

     22           25

 

47

     36             32

 

68

     18                34

 

52

       19             38

 

57

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA III ( zaliczane 2 konkurencje z 4)

 

 

IMPREZA

GIMNAZJUM 
NR 1

GIMNAZJUM
NR 3

GIMNAZJUM
 NR 4

GIMNAZJUM
 NR 5

GIMNAZJUM
NR 6

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

Tenis stołowy indywidualny

6

-

-

-

3

4

4

6

-

-

Tenis stołowy drużynowy

6

 

 

 

 

6

4

 

 

 

Badminton drużynowy

6

 

 

 

 

6

 

 

 

 

Szachy

6

4

 

2,5

 

2,5

 

6

 

 

Suma

 

Razem

     12             4

 

16

      -             2,5

 

2,5

      3              12

 

15

       8                12

 

20

        -                 -

 

-

RAZEM PUNKTY
Z WSZYSTKICH  ZALICZONYCH KONKURENCJI

 

171 pkt

 

 

 

99,5 pkt

 

151 pkt

 

161 pkt

 

140 pkt

MIEJSCE

1

5

3

2

4

Szkoła

GIMNAZJUM 
NR 1

GIMNAZJUM
NR 3

GIMNAZJUM
 NR 4

GIMNAZJUM
 NR 5

GIMNAZJUM
NR 6

 

Kolorem czerwonym zaznaczono punkty z imprez sportowych zaliczonych do punktacji

 

 

 

 

 

 

WPÓŁZAWODNICTWO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

GRUPA I ( zaliczanych 5 konkurencji z 5 )

 

 

             IMPREZA

SZKOŁA PODSTAWOWA   
NR 1

SZKOŁA PODSTAWOWA   
NR 3

SZKOŁA PODSTAWOWA   
 NR 4

SZKOŁA PODSTAWOWA   
 NR 5

SZKOŁA PODSTAWOWA   
NR 6

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

Biegi przełajowe

-

-

11

11

8

9

9

8

-

-

Liga LA – I rzut

9

9

6

7

11

6

8

8

7

11

Liga LA – II rzut

6

8

7

9

11

6

9

7

8

11

Jazda szybka na lodzie

9

11

-

-

8

7

7

9

11

8

Pływanie

11

11

6

7

7

6

9

8

8

9

Suma

 

Razem

     35            39

 

74

     30            34

 

64

     45             34

 

79

      42               40

 

82

       34                39

 

73

 

GRUPA II ( zaliczanych 5 konkurencji z 10 )

 

IMPREZA

SZKOŁA PODSTAWOWA   
NR 1

SZKOŁA PODSTAWOWA   
NR 3

SZKOŁA PODSTAWOWA   
 NR 4

SZKOŁA PODSTAWOWA   
 NR 5

SZKOŁA PODSTAWOWA   
NR 6

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

Sztafetowe biegi przełajowe

9

9

7

7

-

-

-

-

-

-

Czwórbój LA

7

6

5

7

9

5

-

-

6

9

Pływanie sztafety

9

9

-

5

-

-

7

7

6

6

Mini siatkówka

5

-

4

6

9

7

6

-

7

9

Mini koszykówka

-

9

-

-

9

7

-

-

-

-

Piłka nożna

-

-

-

6

-

7

-

9

-

-

Futsal

-

6

-

-

-

7

-

9

-

-

Unihokej

9

6

5

9

6

5

-

-

7

7

Piłka nożna kl. I -IV

-

-

-

-

-

7

-

9

-

-

Piłka ręczna

7

9

-

-

9

7

-

6

-

-

Suma

 

Razem

     41            42

 

83

     21             35

 

56

     42              35

 

77

      13               40

 

53

       26                 31

 

57

 

GRUPA III ( zaliczane 2 konkurencje z 2)

 

 

IMPREZA

SZKOŁA PODSTAWOWA   
NR 1

SZKOŁA PODSTAWOWA   
NR 3

SZKOŁA PODSTAWOWA   
 NR 4

SZKOŁA PODSTAWOWA   
 NR 5

SZKOŁA PODSTAWOWA   
NR 6

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

 Tenis stołowy indywidualny

-

-

-

-

6

6

-

-

-

-

Szachy

4

6

-

1

3

2

2

4

6

3

Suma

 

Razem

      4              6

 

10

      -               1

 

1

      9               8

 

17

       2                 4

 

6

        6                  3

 

9

RAZEM PUNKTY
Z WSZYSTKICH  ZALICZANYCH KONKURENCJI

 

167  pkt

 

121 pkt

 

173 pkt

 

141 pkt

 

139 pkt

MIEJSCE

2

5

1

3

4

Szkoła

SZKOŁA PODSTAWOWA  
NR 1

SZKOŁA PODSTAWOWA  
NR 3

SZKOŁA PODSTAWOWA  
 NR 4

SZKOŁA PODSTAWOWA  
 NR 5

SZKOŁA PODSTAWOWA  
NR 6

 

Kolorem czerwonym zaznaczono punkty z imprez sportowych zaliczonych do punktacji

 

 

 

WSPÓŁZAWODNICTWO SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH w roku szkolnym 2013/14

 

Nasi uczniowie Gimnazjum nr 1 w Gorlicach  ZWYCIĘŻYLI

     w  sportowym współzawodnictwie szkół w roku szkolnym 2013/14.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA I ( zaliczanych 5 konkurencji z 6 )

 

 

IMPREZA

GIMNAZJUM 
NR 1

GIMNAZJUM
NR 3

GIMNAZJUM
 NR 4

GIMNAZJUM
 NR 5

GIMNAZJUM
NR 6

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

Indywidualne biegi przełajowe

8

9

11

11

-

-

9

8

-

-

Liga LA – I rzut

6

11

7

6

11

9

9

7

8

8

Liga LA II rzut

6

11

8

7

9

6

11

9

7

8

Pływanie

9

11

-

-

7

-

8

8

11

9

Liga Drużynowa LA

9

11

-

-

11

8

-

-

8

9

Jazda szybka na lodzie

9

11

-

-

7

-

11

9

8

7

Suma

 

Razem

     41            55

 

96

     26            24

 

50

     45             23

 

68

      48               41

 

89

       42                41

 

83


GRUPA II
( zaliczanych 5 konkurencji z 8 )

 

IMPREZA

GIMNAZJUM 
NR 1

GIMNAZJUM
NR 3

GIMNAZJUM
 NR 4

GIMNAZJUM
 NR 5

GIMNAZJUM
NR 6

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

Koszykówka

-

5

-

-

9

9

7

6

-

7

Piłka ręczna

-

9

-

-

9

-

-

7

-

-

Piłka nożna

-

5

-

6

-

9

-

7

-

-

Siatkówka

7

-

6

6

9

5

5

7

4

9

Futsal

-

5

7

7

9

9

6

6

-

4

Unihokej

7

7

9

6

-

-

-

 

6

9

Pływanie sztafety

-

6

-

-

-

-

DSQ

7

9

9

Sztafetowe biegi przełajowe

9

9

-

-

-

-

-

-

-

-

Suma

 

Razem

     23            36

 

59

     22           25

 

47

     36             32

 

68

     18                34

 

52

       19             38

 

57

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA III ( zaliczane 2 konkurencje z 4)

 

 

IMPREZA

GIMNAZJUM 
NR 1

GIMNAZJUM
NR 3

GIMNAZJUM
 NR 4

GIMNAZJUM
 NR 5

GIMNAZJUM
NR 6

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

DZ

CHŁ

Tenis stołowy indywidualny

6

-

-

-

3

4

4

6

-

-

Tenis stołowy drużynowy

6

 

 

 

 

6

4

 

 

 

Badminton drużynowy

6

 

 

 

 

6

 

 

 

 

Szachy

6

4

 

2,5

 

2,5

 

6

 

 

Suma

 

Razem

     12             4

 

16

      -             2,5

 

2,5

      3              12

 

15

       8                12

 

20

        -                 -

 

-

RAZEM PUNKTY
Z WSZYSTKICH  ZALICZONYCH KONKURENCJI

 

171 pkt

 

 

 

99,5 pkt

 

151 pkt

 

161 pkt

 

140 pkt

MIEJSCE

1

5

3

2

4

Szkoła

GIMNAZJUM 
NR 1

GIMNAZJUM
NR 3

GIMNAZJUM
 NR 4

GIMNAZJUM
 NR 5

GIMNAZJUM
NR 6

 

Kolorem czerwonym zaznaczono punkty z imprez sportowych zaliczonych do punktacji

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2018 Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach Rights Reserved.