Przejdź do treści
Slider 1
Slider 2
Slider 3
Slider 4
Slider 5
Slider 6
Przejdź do stopki

Szlachetna Paczka

Treść

„Szlachetna Paczka pozwala ludziom w potrzebie nie tylko dostać to czego potrzebują, ale poczuć się godnie, tak jak inni, poczuć się częścią społeczeństwa."

 Zaproszenie do wzięcia udziału w kolejnej edycji akcji „SZLACHETNA PACZKA”

Szkolne Koło Wolontariatu w Szkole Podstawowej nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w MZS-1 w Gorlicach zaprasza wszystkich Uczniów, Nauczycieli  i Pracowników  do wzięcia udziału w kolejnej edycji akcji „SZLACHETNA PACZKA”.

Tym razem pomagamy Pani Alinie i Panu Radosławowi, których sytuacja życiowa i zdrowotna są niezwykle trudne. Państwo bardzo potrzebują lodówko-zamrażarki, żywności trwałej i środków czystości oraz kurtek zimowych.

Wszystkich, którzy chcieliby przyłączyć się do tej pięknej akcji mądrego pomagania, prosimy o wrzucanie datków do puszki Szlachetnej Paczki (w okienku portierni) lub przynoszenie prezentów z podanej niżej listy i składania ich w pojemnikach znajdujących się przed portiernią. 

Do przygotowania paczki potrzebne będą:

żywność trwała: kawa (sypana), herbata, ryż, mąka, makaron, kasza, cukier, olej, dżem, konserwy mięsne, konserwy rybne, owoce i warzywa w puszkach

środki czystości: mydło / żel myjący, szampon, szczoteczka do zębów, pasta do zębów, płyn do płukania, proszek do prania, płyny czyszczące, płyn do mycia naczyń

  • kurtki zimowe
  • pościel

Zbiórka darów trwa do 7 grudnia 2021 roku.

206518