Przejdź do treści
Slider 1
Slider 2
Slider 3
Slider 4
Slider 5
Slider 6
Przejdź do stopki

Aktualności

Treść

Kolonia wakacyjna 2023

Kolonia wakacyjna 2023

Informujemy, że jest możliwość wzięcia udziału uczniów klas IV-VI w kolonii. Koszt uczestnictwa wynosi 1500 zł, koszt transportu pokrywa UM. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży, wszystkie umowy są zawierane pomiędzy rodzicami a biurem podróży, wpłaty dokonywane są na konto organizatora.

Świetlica szkolna - zapisy

Świetlica szkolna - zapisy

Informujemy, że od 5 do 20 czerwca br. trwają zapisy uczniów do świetlicy szkolnej. Zainteresowanych rodziców prosimy o zapoznanie się z regulaminem rekrutacji oraz pobranie karty zgłoszenia dziecka do świetlicy znajdującej się w zakładce: Świetlica szkolna.

„Poznaj Polskę” – Nowy Wiśnicz i Bochnia

„Poznaj Polskę” – Nowy Wiśnicz i Bochnia

18 maja 2023 r. w ramach ministerialnego programu „Poznaj Polskę” klasy 2a, 2b, 2c pod opieką p. Izabeli Krupy, p. Agaty Jamro, p. Ilony Rzący-Kosiek oraz p. Grażyny Przybyło wyruszyły na wspólną wycieczkę do Wiśnicza i  Bochni.

Laboratoria Przyszłości

Laboratoria Przyszłości

W maju, uczniowie klasy 3a na zajęciach lekcyjnych zaznajomili się z zasobami platformy edukacyjnej MERIDIAN Prime. Dzięki niej szczegółowo poznali ekosystem jeziora. Były to zajęcia ciekawe i bardzo pouczające.

Wyjazd klasy 3a do Zakopanego

Wyjazd klasy 3a do Zakopanego

Ostatnie tygodnie roku szkolnego sprzyjają poznawaniu różnych ciekawych miejsc. Dlatego w czwartek 18 maja uczniowie klasy 3a wraz z rodzicami, wychowawczynią i księdzem udali się do Zakopanego.

Nasz wyjazd do Dębowca i Trzcinicy

Nasz wyjazd do Dębowca i Trzcinicy

Dnia 18 maja 2023 r. uczniowie klasy 3 b w towarzystwie swoich rodziców, wychowawczyni oraz księdza odbyli pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu połączoną z wycieczką do Karpackiej Troi w Trzcinicy.

291532