Przejdź do treści
Slider 1
Slider 2
Slider 3
Slider 4
Slider 5
Slider 6
Przejdź do stopki

Osiągnięcia uczniów

Treść

Konkurs Pięknego Czytania w klasie 1c

Konkurs Pięknego Czytania w klasie 1c

W piątek, 5. maja 2023 r. chętni uczniowie klasy 1c prezentowali swoje umiejętności czytelnicze podczas Klasowego Konkursu Pięknego Czytania. Dzieci czytały fragmenty książki Waldemara Cichonia „Cukierku, ty łobuzie!”.

IX Wiosenny Konkurs Recytatorski rozstrzygnięty!

IX Wiosenny Konkurs Recytatorski rozstrzygnięty!

Konkursy mają na celu rozwijanie zainteresowań i wrażliwości na piękno słowa, doskonalenie wyrazistej mowy, prawidłowego interpretowania utworu, rozwijanie pamięci, zasobu słownictwa, ale również kształcenie odwagi i śmiałości. To nie jest takie łatwe, jak wydawać by się mogło.  

Szkolny Konkurs Recytatorski

Szkolny Konkurs Recytatorski

Marzec to miesiąc, w którym corocznie organizowany jest Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I – III. W XXII edycji wzięło udział 22 uczestników w trzech kategoriach wiekowych. Wybór zwycięzców był niełatwy, ponieważ wszyscy prezentowali wysoki poziom.

Biblijny konkurs plastyczny

Biblijny konkurs plastyczny

Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w Biblijnym Konkursie Plastycznym dla klas I-IV, organizowanym przez Dzieło Biblijne im. św. Jana Pawła II w Diecezji Rzeszowskiej, pod patronatem Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

Konkurs ekologiczny

Konkurs ekologiczny

Miło nam zakomunikować, że uczennica klasy 6a Amelia Najbar została wyróżniona w małopolskim konkursie ekologicznym „Ja dla środowiska”.

Wiosenny Integracyjny Konkurs Plastyczny

Wiosenny Integracyjny Konkurs Plastyczny

Niepubliczne Przedszkole Specjalne i Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna w Domu Rehabilitacyjno – Opiekuńczym Caritas w Gorlicach we współpracy z Miastem Gorlice byli organizatorami Wiosennego Integracyjnego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży z Gorlic i Ziemi Gorlickiej „Gorlice – Miasto Światła w tradycji i nowoczesności – 200 lat Ignacego Łukasiewicza”.

291532