Przejdź do treści
Slider 1
Slider 2
Slider 3
Slider 4
Slider 5
Slider 6
Przejdź do stopki

Szlachetna Paczka - podziękowania

Szlachetna Paczka - podziękowania

Treść

,,Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”  Jan Paweł II

Corocznie Szkolne Koło Wolontariatu w SP-1 bierze udział w ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Dzięki wspólnemu wysiłkowi Rodziców, Uczniów i  Pracowników Szkoły udało się w tym roku zaspokoić wszystkie potrzeby wybranej przez nas rodziny. Wśród zebranych rzeczy znalazły się: żywność, środki czystości, artykuły higieniczne, pościel, buty. Natomiast za zebraną kwotę zakupiono buty, kurtki zimowe oraz lodówkę.

Szkolne Koło Wolontariatu wraz z opiekunami i Dyrektorem Miejskiego Zespołu Szkół nr 1 serdecznie dziękują za pomoc w przygotowaniu „Szlachetnej Paczki”. Składamy podziękowania wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w tegoroczną Akcję. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem życzliwości i dobroci wszystkich darczyńców.                      

SZLACHETNA PACZKA łączy ludzi i to w sposób piękny i szlachetny.

Nawet obdarowana Rodzina wypowiada się w samych dobrych słowach o tej inicjatywie  oraz kieruje podziękowania:

,,Kochani Darczyńcy!

Niech Was Bóg błogosławi i Aniołowie niech czuwają nad Wami cały czas. Dziękujemy za dobre serce i przekazanie nam prezentów, jesteśmy bardzo wdzięczni.”

Życzymy Wam, aby tegoroczne święta zastały Was w zdrowiu, miłości  i spokoju. Magicznych Świąt Bożego Narodzenia!

 
 

Szkolne Koło Wolontariatu   

Dyrektor MZS-1

206484