Przejdź do treści
Slider 1
Slider 2
Slider 3
Slider 4
Slider 5
Slider 6
Przejdź do stopki

Turniej gier i zabaw "Mały Mistrz"

Turniej gier i zabaw

Treść

W dniu 7 czerwca 2022 r. po raz kolejny na hali sportowej odbył się Międzyszkolny Turniej Gier i Zabaw „Mały Mistrz” dla klas I – III zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji  w Gorlicach oraz Wydział Oświaty Kultury i Promocji.

Celem konkursu było:

- promowanie różnych form zajęć ruchowych;

- kształtowanie prozdrowotnego trybu życia;

- wyłonienie mistrzowskiej szkoły w turnieju gier i zabaw.

Uczestnikami MZS nr 1 w Gorlicach wśród uczniów klas I – III byli:

dziewczynki:

1. Igielska Emilia  kl. I a                                                                     

2. Niemiec Milena kl. I a                                                                  

3. Przybylska Martyna  kl. I b                                         

4. Łaś Wiktoria kl. I b                                                                         

5. Hajduk Zofia kl. I b                                                                        

6. Czochara Maria kl. II a                                                                 

7. Piórkowska Kaja kl. II a                                                                

8. Tutko Milena kl. II a                                                                      

9. Bogdan Hanna kl. II a                                                                   

10. Woźniak Agnieszka kl. II b                                                          

11. Kozioł Amelia kl. III a                                                                    

12. Spólnik Aurelia kl. III a                                                                 

13. Szukalska Leonia kl. III a                                                              

14. Mikruta Maja kl. III c  

15. Urzędowska Lena kl. III c

chłopcy:

1. Hudzik Alan kl. I b

2. Nowicki Mikołaj kl. I b

3. Wszołek Adam kl. I b

4. Kłapacz Sebastian kl. I c

5. Konieczko Marcel kl. I c

6. Pyznar Bartosz kl. II a

7. Wilczyński Dominik kl. II a

8. Goryczka Filip kl. II b

9. Kuna Borys kl. II b

10. Więcek Adam kl. II b

11. Chudyba Franciszek kl. III a

12. Michalak Grzegorz kl. III a

13. Pociecha Kacper kl. III a

14. Kozioł Tomasz kl. III b

15. Woźniak Jan kl. III c

Każdy z uczestników dumnie reprezentował szkołę i dawał z siebie wszystko. Dzięki temu nasza Jedynka zdobyła podium i zajęła zaszczytne III miejsce w Turnieju „Mały Mistrz”.

Gratulujemy naszym Mistrzom!

A. Hajduk

135386