Przejdź do treści
Slider 1
Slider 2
Slider 3
Slider 4
Slider 5
Slider 6
Przejdź do stopki

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Treść

„Morze, góry, las i rzeka;
Wszystko to już na nas czeka.
Bo zaczęło się już lato
Jedźmy mamo, jedźmy tato.”

Za nami kolejny rok nauki szkolnej. Jeśliby opisać  ten czas, który już za nami, językiem księdza Jana Twardowskiego, to „rok szkolny przeleciał jak zając na jednej nodze”.

20 czerwca w naszej szkole był dniem pełnym wzruszeń dla uczniów, rodziców oraz nauczycieli. W tym dniu na sali gimnastycznej spotkaliśmy się wszyscy na Uroczystej Akademii Zakończenia Roku Szkolnego klas I-III. Do uczniów przemawiał Dyrektor Szkoły pan Waldemar Pyznar oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły pani Agnieszka Polańska.

Najpierw trzecioklasiści przedstawili program artystyczny, którego opiekunami byli wychowawcy klasy IIIa, IIIb i IIIc. Uczniowie tym samym pożegnali się z wychowawczyniami oraz kolegami i koleżankami 
z edukacji wczesnoszkolnej.

Następnie Dyrektor Szkoły pan Waldemar  Pyznar wręczył uczniom klas trzecich Tarcze Wzorowego Ucznia. Uczniom klas I-III rozdano nagrody i dyplomy za udział w licznych konkursach, które ufundowała Rada Rodziców Szkoły.

Cały rok pracy za nami. Sprostaliśmy różnym wyzwaniom i trudnościom. Teraz nastał czas zasłużonego odpoczynku.

Rodzicom serdecznie dziękujemy za okazywaną życzliwość i przyjazną dłoń, która nas wspierała 
w pracy podejmowanej dla dobra dzieci.

Naszym absolwentom klasy trzeciej życzymy wieli sukcesów w kolejnym etapie edukacyjnym, dużo uśmiechu, życzliwości, sympatycznych kolegów i koleżanek oraz żebyśmy my i rodzice byli z Was dumni.

515711