Rajd klasy 3 a do Skansenu „Magdalena”
Treść
W dniu 19 czerwca uczniowie klasy 3 a pod opieką Renaty Foryś, Ireny Mianowskiej i kilkorga rodziców wyruszyli na rajd pieszy do Skansenu Przemysłu Naftowego „Magdalena” w Gorlicach. Była to okazja do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu a jednocześnie symboliczne zakończenie pierwszego etapu edukacyjnego. Po dotarciu na miejsce trzecioklasiści z ciekawością słuchali opowieści o tym, jak dawniej wyglądała praca przy wydobyciu ropy naftowej. Po części edukacyjnej przyszedł czas na zabawę, wspólne rozmowy, grę w piłkę nożną i wypoczynek na łonie natury. Nie mogło również zabraknąć wspólnego posiłku - pieczone kiełbaski smakowały wyśmienicie!
Rajd był radosnym podsumowaniem trzech lat wspólnej nauki i symbolicznym zamknięciem pierwszego etapu szkolnej drogi.
R.F.